KabloNet'e Ne Kadar Öderim?

ben bir önceki kampayadaydım biraz daha uygundu o zamanlar şuanda tamamen sınırsız kampaylaarı var devam ediyormuş yani hız dusurme olayları bunda yok

16 mbps sınrsız 70
25 mbps sınırsız 80 tl
son basvuru 31.12.2019 geçeçekler bunu kullanabılır

2 Beğeni

Biz de yılbaşından önce bağlatacaktık ama daha altyapımız tamamlanmamıştı daha doğrusu yanlış döşenmişti o zaman daha ucuzdu yeni yıl gelince pahallanmış bizim de altyapı anca şubata tamam oldu o zaman bağlattık birde birkaç gün önce binadaki herkesin posta kutusuna “Binanıza Kablonet Gelmiştir” diye zarf bırakmışlar zaten sanırım koca binada tek Kablonet kullanıcısı biziz :sweat_smile:

Bizim de prizlerde internet girişleri var kullananlar varmış.O zaman ben bu modemden alayım.

telefon girişidir o yada ethernet ise bağlı değildir çünkü boşta bır yerde kablolar olması lazım hıc bahsetmedıgın ıcın olmadıgını dusundum…

yanı ana modemden yada merkezden oraya prizlere kablo çekilmiş olması lazım ve telefon soketıyle karıstırma onu inetnet ise çıkış kabloları diyelimki 5 oda var 5 tane kablo bır yerden çıkış vermesi lazım ve senın modem orda olmalı…

bu şekilde odalardaki prizler
senddeki ikisinde de soket açık ve çakılıysa açıktır tadilatlık durum yok yapman gereken kabloların çıkısı neredeyse dıyelım evın gırıs kapısının orda bu prizlerden gelen 5 çıkış kablosuna soket çakıp cat5 modeme bağlayıp bunları ayıracaksın modem içerisinde

benim de aklım bu paketteydi abi sağolasın.

Bugün oturduğum yerdeki şubeyle görüştüm 225tl’ye modem sattıklarını söyledi.Vaktim olmadığı için fazla konuşamadım.Sıfır mı değil mi onu da bilmiyorum ama büyük ihtimalle eski modemlerden.Bende bu modemlerin kablosuzlarının iyi olmadığını duyduğum için router almayı düşünüyorum.Bana 70-80 civarında router önerebilir misiniz?

Kablonet’e bugün geçtim.İnternet iyi vadettikleri hızı alıyorum.Sadece tv yayını gelmedi 24 saat içinde o da gelecekmiş.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

19.00-00.00 arası 10mbps’ye kadar.
test%2010mbps !
00.00-19.00 arası 25mbps’ye kadar.
test%2025mbps