JetsGo Kaplamacılık A.Ş

Degrade yüzünden oluyor eğer düz renk verilirse renk geçişi bozuluyor diye biliyorum

OyuncuyusBis Mercedes-Benz Yeni Tourismo 16 RHD aracına Pamukkale’nin yeni yaşı için Pamukkale 60. yıl kaplaması sizlerle.

Araç Linki: Mercedes-Benz Yeni Tourismo 16 RHD |OyuncuyusBis
Kaplama Linki: New Tourismo Pamukkale 60. yıl

6 Beğeni

Bakacağım.

1 Beğeni

OyuncuyusBis Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD aracına Varan Elite kaplaması sizlerle.

:camera:: @EmirAkcaman

Araç Linki: Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD |OyuncuyusBis
Kaplama Linki: New Ttravego 16 | Varan Elite

Template harici çıkar. Plaka ve tabela eklemek için mevcut template dosyasının içindeki “custom_plate.dds” ve “tabela53.dds” dosyalarını kullanınız.

5 Beğeni

Varan elite kaplamasını Travego SE 15 SHD modelinde de görsek çok güzel olur sayın jetsgo :slight_smile:

Yapılır yapılmasına da metalik araç üzerinde ayrı bir hoş duruyor kendimce. :upside_down_face:

Doğru valla öyle, umarım metalik kaplama özelliği olmadığı için isteğim göz ardı olmaz dkdkdkdkd

İsteğinizi sıraya aldım tabii ki de. Boş vakitlerimde yapıyorum. Bu aralar @EmirAkcaman Bey’in arabaları geliyor bizim Bursa’ya onlarla uğraşıyoruz. :grin:

3 Beğeni

Emir Bey’in araçlarından bizlere sıra gelmiyor :laughing:

yeni travego 16 türkay turizm kaplaması şimdiden teşekkür ederim

2 Beğeni

yeni çıkan mod için kaliteli metro cip istıyorum yaparsanız mutlu olurum (mevcut olan skini pek beyenmedim)

1 Beğeni

Müsait bir zamanımda bakarım.

Önceki istekleri de boş vaktim çok fazla olmuyor bakamadım. Ama yine de yapmaya çalışacağım.

1 Beğeni

OyuncuyusBis Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD aracına 06 LVT 53 Kâmil Koç kaplaması sizlerle.

Mod içerisinde Normal ve Metalik olmak üzere 2 adet kaplama vardır. Normalde kapı animasyonları çalışırken, metalik boyamada animasyonlar çalışmaz.

Araç Linki: Mercedes-Benz Yeni Travego 16 SHD | OyuncuyusBis
Kaplama Linki: New Ttravego 16 | 06 LVT 53 Kâmil Koç

Template harici çıkar. Plaka ve tabela eklemek için mevcut template dosyasının içindeki “custom_plate.dds” ve “tabela53.dds” dosyalarını kullanınız.

3 Beğeni

yaparsanız çok memnun olurum

Tourismo için yapabilme şansınız varmı ?

5 Beğeni

İsteğinize şimdi inceledim denedim. Ancak kapı animasyonları sebebi ile degrade geçişi uygulanmıyor.

temsa maratona metro cıp yaparmısın o zaman

Hocam selamlar. Acaba metalik bordo Pamukkale 60.yıl kaplamasını Tourismo Relax E6 aracına uyarlayabilir miyiz ya ?. Çok güzel duracaktır eminim. @JetsGo

2 Beğeni

Kendimiz için yaptık. Ancak araç yapımcısı resmi olarak 1.44 getireceğini söylediği için ben de ancak 1.44 sürümde paylaşımını yapabilirim.
Maalesef ki bu durumu bekleyeceğiz.

9 Beğeni

yeni travego 16 mardın seyhat kaplaması yapabılırmısınız 33 CFU 30