İnternet Hızları

2 hafta sonra öyle bir şey atıcam ki…

Türknet gigafiber faciasından sonra telekom vdsl’e geçtim, en azından 5 saatte inen oyun artık 1 saatte iniyor.

3 Beğeni

niye facia

hızı sabit değil, indirme 900 gözüküyor ama 40mbps ile indiriyordu, çok sık kopuyordu, üstüne kesintiler çok sık oluyordu, forumlarda bakıyorum halen millet kesintileri şikayet ediyor ayrıca kabloları apartmanlardan geçirdikleri için kentsel dönüşüm varsa internet kesiliyor yerden geçiremedikleri için internetsiz kalıyorsun, türk telekom portu yoksa iyice sıkıntı, ucuz etin yahnisi böyle oluyor, stabil olduğundan emin olana kadar geçilmez.

1 Beğeni

Bende 100 megabit paket stabil çalışıyor. Bayrampaşa bölgesinde arkadaşım giga paketini stabil kullanıyor.

2 yıl bu şekil devam
16/1 Adsl 81₺ döneminden 50/8 Vdsl 160₺ dönemine geçtim, diğer isslere göre pahalı gördüm ama taşımak dil dökmek zor geldi, altyapı da max bu

2 Beğeni

3 Beğeni

Ve Türk Telekom muslukları açtı. Artık Türk Telekom Fiber Altyapısı olan her bölge gigabits internet hızlarına ulaşabiliyor. 500 mbps paketi aldım sorunsuz bağlandı , üstelik uploud 20 mbps pakette görünmesine rağmen 40 mbpsleri görüyor sistem.

5 Beğeni

paket fiyatı 280₺ imiş :hot_face:

1 Beğeni

290 TL sigara alkol yok :rofl::rofl: inan değiyor :+1:

1 Beğeni

Türk Telekom aboneleri ve Türk Telekom alt yapısı kullanan firmalarının abonelerinin upload hızları artmaya başlıyor.

5 Beğeni

100 mbps ye de 15 mbps upload vermezsin bari ya. 35 mbps den 100e geçiş yaptım upload hala aynı kaldı.(5-8mbps kullanıyorum 1-2 yıldır) insan şunu 25-30mbps yapar bari. Dünyanın parasını almasını biliyorlar. 1gbps internete 51mbps upload da ayrı bir saçmalık.

1 Beğeni

500 kullanıyorum upload 40. tam saçmalık

1 Beğeni

Aramızda upload hızı artan var mı ki?

1 Beğeni

Bir iki kişi gördüm internette artan.

1 Beğeni

TürkNet Kahramanmaraş

Türknet Lüleburgaz upload hızı yükselmiş

3 Beğeni

Edirne’de yötürk de hızlar yükselmiş

image

Telekom yine batıya çalışıyor. Kuzey doğuya ekmek yok.

2 Beğeni

Rize’den selamlar.

image