Insurgency: Sandstorm - Ana Konu

Insurgency oyununun yapımcısı New World Interactive geçtiğimiz yıl Unreal Engine 4 ile geliştirdiği Insurgency: Sandstorm oyununu duyurmuştu. Bugün yeni bir teaser geldi.

2 Beğeni

yapımcı oyunu 2018’de çıkarabilmek için tek oyuncu ve co-op hikaye modunun iptal edildiğini açıkladıgı anda işi bitti.

oyun dünyası derinligi ve kalitesi olanlardan uzaklaşıyor işin sonu kötü.

Sahsen tek oyuncu oynaniyomuydu ilk oyun bilmiyorum vede sanmiyorum.
Ama haritalar büyük ve kapsamli olursa iyi bi oynanis sunacagi kesin.

Biliyom de ayri yaziliyo😁

2-3 saatlik co-op hikaye modu için uğraşmazlar tabi tek oyunculu mod giderek azalıyor
şimdi oyun zaten tamamen online oynanıyor yeni oyunla hikaye başarılabilirdi ama yine zaten online modu ile tanınan bir yapım bildikleri mevzu zaman harcamaya gerek duymamışlar
hikayeli şekilde çıksa bile oynayacak kişi gerçekten az kendimden bile emin değilim hadi inceleme görmek bilmek için girdik ama bir tarafta sunucuda deli gibi oynayan aksiyonun yaşandığı ortam varken?
bazı şeylerde tek oyunculu modların zorunlu tutulmasından yanayım bitirmeden diğer tarafa geçilmemeli yoksa bütün denge bozuluyor
bkz. ets2, gta online, fs17 vb. bu hatayı yapanların ana oyundan haberi yok

yine de çıkınca oynayacağız :slight_smile: video pek tatmin etmedi sıkı rakipleri de var insurgency kitlesini ikna etmek zorundalar

1 Beğeni

kapalı beta kodu geldi yarın başlıyor pazartesi bitecek görüntü paylaşmak yasak

1 Beğeni

Nasi giriyoruz kapalı betaya hasan abi. @HasanOfke

aynen pubg den iyi olur mu :smiley:

Girdim fakat biraz kapalı betaya göre sıkıntılı ama güzel. Tabii memnun değilim çünkü eskisinin aynısı olması üzücü yeni oyunlarda bir sürü imkan varken gene aynı teranenin olması üzüyor. Yaratıcılık yok.
Çıktığında elbette oynayacağım ve seviyorum böyle şeyleri… :smiley: CSGO oynamaktan iyidir. Hikaye coop dalgası iptal edilmese saygı kalabilirmiş.

Unreal’ın silah simülasyonuna bayılıyorum. Unity olsa çok ciddi değişim gerektirirdi tıpkı Escape from Tarkov gibi… :smiley:

ön siparişler başlamış

çıkınca mutlaka oynacağım kapalı alpha testlerinden sonra toparlamış gibiler geri bildirimleri zaten yapmıştık alpha çok sıkıntılıydı beya
ilk oyunun havasını alırız umarım hikaye yok zaten :frowning:

e3 tanıtım videosu

bir önceki kapalı betaya katılanlar için tekrar davet mesajı geldi

kapalı beta tekrar başladı daha indirmedim denemedim 11 gün sürecek

Ön sipariş verenler 9 Ağustos’ta betasını oynayabilecek. Yeni tanıtım videosu geldi.

Ben o tarihte İzmirde olucam ama döndüğümde mutlaka oynarım Razer Thresher’ı ilk bu oyunlarda test etmeye başlarız :smiley:

9 agustosta Izmir de olacaksin anladigim kadariyla kacgun kalirsin oralarda.

1 hafta kalacaktım ama 2-3 gün kalmam gerek merkezde değil selçukta olucam yeğenin sünneti var

izine geliyorum bende, dedim denk gelirsek gorusuruz ama tarihler uymadi.

8 ağustos 'ta günü 1 lik izmire gideceğim bende :smile:

kaçında geliyorsun?