İninal Kartı Steam Kabul Etmiyor

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1 Öncelikle Parktaki herkese selam.Ben parkta yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam affola.Bugün steam indiriminde goodyear, actros tuning pack ve bir kaç boyama paketi satın almaya karar verdim.Bunu ininal kart ile satın alacaktım ama böyle bir durumla karşılaştım.En son 5 Aralıkta Road To The Black Sea DLC sini satın almıştım steam de.Yardımlarınızı bekliyorum

Kardeşim slm. Problem, kartında yeterli para olmaması büyük ihtimalle yada kart bilgilerinde yanlış girmiş olabilirsin o yüzden de reddediyor olabilir.

Ekleme: Daha önce kartından alışveriş yaptın mı ?

Ödeme yaparken yanında Türk bayrağı olmayan Visa seçeneği ile dener misin ?

İninal içinde bakiye olduğu sürece her ay 2TL kesen bir kart. Yüklediğin bakiyen şuan yetersiz olabilir.

Kredi kartınız varsa online işlemlerden sanal kart oluşturup aidatsız ve güvenle kullanabilirsiniz.

Hocam hallettim.Bugün Deezer ın ödemesi vardı bende kartta ne varsa DLC alacaktım.Karttaki bakiyeyi 2 TL aşmışız ondan ödemeye izin vermemiş. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim

Sorunu çözdüğüne sevindim. Bahsettiğim gibi sanal kart yaratıp kullanmaya çalışın bundan böyle.

Hocam bu benim işimi görüyor.Benim bir tane de sanal ininal kartım var onu pek kullanmıyorum birde ptt den yükleme yapıyorum.Fiziksel olduğu için gerçek hayatta da kullanıyorum

1 Beğeni

selamlar
bence turkcell timden paycell kart alip kullanın hic bir sorun yaratmiyor kart

saygılar