İndirimli Simülasyon Oyunları [Steam ve diğerleri]

bekleyen var mı bilmiyorum ama 20 saat gibi bir süresi kalmış… haritası küçük ve online de birçok oyuna göre iyi bir ping süresi sıkıntısı gözlemlediğim bir oyun olduğu için Almadım halen alsam mı diye düşündüğüm olmuyor değil… Crew 2 harita ve forzanın sürüş yarı sim yarı arcade tarzı bi oyun inşallah olur birgün

1 Beğeni

Bir Haber

Valve’ın Steam platformu için gelenek haline getirdiği ‘Yaz İndirimleri’'nin bu yıl 25 Haziran 2019’da başlayacağı bilgisi resmi olmayan kaynaklarca duyuruldu. İndirimler dahilinde pek çok popüler oyunun büyük oranda indirime gireceği tahmin ediliyor. Yaz indirimleri geçen yıl 21 Haziran-5 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşmişti.

Kaynakça

2 Beğeni

Sanırım Steam yaz indirimleri bu akşam 20:00 gibi başlayacak. Haberlere düşmeye başladı.

1 Beğeni

Evet başladığı gibi çöker, 2-3 saat erişemeyiz :smile:

2 Beğeni

dediğin gibi oldu :slight_smile:

1 Beğeni

Steam yaz indirimleri başladı, 9 Temmuz’a kadar sürecekmiş.

1 Beğeni

Steam de envanterden eşya satarken 7 gün içinde Steam Guard kullanmadığınız için 15 gün bekletme diye bi uyarı geldi kaldırabiliyor muyuz bunu.

Bende o uyarı çıkıyordu ve 15 gün bekletiyordu ama son bir kaç seferde uyarı yine çıkmasına rağmen direk pazara koyuyor. ucuz koydugum bir şeyin parası hemen gelince doğrulamış oldum

Yaz indirimleriyle birlikte gelen event kısmına kesinlikle göz atın.Alacağınız var ise oradakinleri yaparak jeton kazanıp indirim kazanmaya bakın.

Bknz.

2 Beğeni

@alti9otuz5 Maşallah :smiley: Bu kadar jetonu bu kadar kısa sürede nasıl topladın ?

cs:go da 144 başarımım vardı.oradan 52k ets2’den de 35k küsür verdi.1 saatimi almadı yani.

1 Beğeni

Nasıl yaptın birader bizede anlat hele :smile: ben yapamadım da :wink:

Daha önceden veya şimdi başarımlarını olan oyunları oynayarak(en az 30 dakika açık olsun) veya Event kısmındaki oyun görevlerini yaparak puan topla.Onlarla pit shop’da 15.000 Jeton karşılığında 10 TL indirim al.

bukadar yapman çok zor 11k zor yaptım nasıl yaptın allah aşkına :d

3 mesaj yukarıya çıksan benim nasıl kazandığımı göreceksin :slight_smile:

Suan bende 21000 jeton var ama indirim kuponunu nereden alacağım

1 Beğeni

Pit Shop’a girerek alabilirsiniz ama bence değmez level atlamayı tercih ederim

1 Beğeni

SCS Software oyunları tekrar indirime girdi.
Başlangıç tarihi: 15 Temmuz Akşam
Bitiş Tarihi: 22 Temmuz Akşam

4 Beğeni

Almaya değer mi?

1 Beğeni

@sparteam değebilir. Playstation indirimleri çok güzel oluyor.