Ilk seferden kalıcı ban yedim

daha öncede konu açılmış 3. değilse kalıcı olmaz demişsiniz ama son oyunumda önümdekine çarpmamak için manevra yaptım karşıdan gelenle çarpıştım tehlikeli sollama diye 14 gün ban yemiştim bugün sürem doldu diye gireyim dedim ama o ne ki kalıcı ban yazıyor. 1.5x speedhack yapmıştım son oyunumda meğersem çift dorsede arka dorse çıldırıyormuş videoya bakınca şok oldum asdsfsfs videonun sonundaki esas ilk ban yediğim kaza bölümünü kesmişler hack için ban yedik ya la gitti hesap. bileydim çift dorseyi almazdım 1-1.5 senedir multideyim yakalanmadıydık. naparım abiler kardeşler daha ilk bandan kalıcı yedim videodada görüyorsunuz troll amacı sıfır normal oynuyorum sadece süratten tatminkar değilim eskiden 6vitesle 150 yetiyordu kullanmıyordum 110 olarak güncellenince speedhacke başladım yeniden abi 110 ne yaa o kadar para veriyoruz o tırlara kardeşim basamayacaksak sokmayın ülkeye assdvcsha OZCANAHMET1 2

İşte bu yüzden bazen keşke ETS 2 pahalı olsa diyorum şöyle 150 TL falan…

18 Beğeni

sıkıntı yok 1500 de veririz hocam hastasıyız. videoyu izlersen sıfır troll olduğumu anlarsın tek derdim bir tık daha basabilmek boş yerlerde yalnızken. multide grup sürüşü keyfi için muhabbet için varım, singledaki canavarımla atıyorum zaten enerjimi. multide yalnızken boş yerlerde basmak istiyorum sadece bu. sen bomboş e5te yapılı bir arabayla sağ şeritten 90la gider misin yalnızken bir düşünsene. heryer trafik üstüne yakıt olmuş 7tl nereye basıyorsun hocam altımdaki araç 140hp bigturbo olsa ne yazar satacam bisiklet alacam zaten bu gidişle. bırakın oyunda bari bi tık rahat olalım

Ben derdinizi anladım, Gerçek hayatta yapamadığınız hızlara ETS2’de çıkmaya çalışıyorsunuz. Bence siz yanlış oyunu almışsınız. Amacınız hız yapmaksa bunun için daha farklı oyunlar var, Mesela Forza, Crew ve Nfs gibi… Bu bir simülasyon oyunu, Arkanızda tonlarca yük varken bırakın 150’yi, 110 bile fazla…

15 Beğeni

oralarda sohbet mümkün değil arkadaşlarım yok napayım zaten var onlar sarmıyor. arkamdaki tonlarca yükle sanki gerçek can alıyorum hocam saçmalamayın eğleniyoruz sohbe muhabbet geçiniyoruz işte niye kasıyorsunuz illa yeni oyun alıp tüm dlc ve hilelerle tekrar gireceğiz belli oldu bundan sonra çift dorse yok hadi by

Tırcılığın sohbetle doğrudan bir alakası yok. Tırcılar zaten genelde tek takılırlar. İşin doğası bu. ETS 2 eğlence için değildir, simülasyondur.
Sohbet için oyun oynanmaz.
Oyundan zevk almak için sohbete gerek yok.

Neresinden tutsak elimizde kalıyor :smiley: Ben zaten oldu olası bu “multiplayer” çılgınlığını anlayamadım. Oyun oyundur, tek de oynanır, eskiden mp vardı sanki. Hele de ETS 2 gibi bir yapımı çok oyunculu hale getirmek zorlamadır, bazı sınırları aşmaktır. Pratikte bir sınırlama olmayabilir ancak belli kalıplara oturtmaya çalışınca çok garip kalıyor bu tip şeyler. Tırcılığın doğasından uzaklaşılıyor. Bunları diyebilmek için tırcılık yapmak veya şahit olmaya da gerek yok. YouTube’da bir sürü tırcı kanalı var.

16 Beğeni

Acıklı bir hikaye ama end of the story …

3 Beğeni

Buradan banlayan adminin ellerine sağlık. Tekrar bir profil açıp aynı şeyleri yapmaya devam edersen de umarım tekrar banlanırsın. Senin gibiler yüzünden çok defa sözleşmeli işlerim harap oldu. Şu şehir içi 60 sınırı ve 110 sınırı geldiğinden beri biraz nefes alabilir olduk ben ve benim gibi 80-90’ı geçmeyenler ve sözleşmeli iş alanlar.

9 Beğeni

multiplayer oynamadığım için emin değilim kulaktan dolma bilgimle yazıyorum yanlışsa düzeltin lütfen.
diğer oyunlar sarmıyor demişsiniz, hız sınırının olmadığı herkesin rahatça gezindiği serverları yok mu ETS2’nin? illa ETS2 oynayacağım illa hız yapacağım diyorsanız o serverda oynayın. “simulasyon” serverına girmeyin.
böylece hem siz istediğinizi elde edersiniz hem de multiplayer oynayıp gerçekçi sürüş isteyenler rahat eder.

2 Beğeni

Arcade sunucuları var fakat yine anlamıyorlar…

Babam tırcı hocam bizde bu ata sporu çok gittim geldim yollara, insanın canı sıkılıyor bir yerden sonra sohbet edecek ki yol geçsin uyku gelmesin hani gerçekten single oynadığım zamanlar 2000km yük alıp saatlerce bilgisayar başında oynayıp uyuyakalıp kaza sesiyle uyandığımı biliyorum rahat 3-4 senedir etsciyim. Belden kırmalı 2640 trader axor ile 11saatte İstanbul Antalya gittiğimiz zamanları bilirim Bolu tüneli de yok o zamanlar ehliyetin kopyası var molayı onunla çift şoförmüş gibi geçir devam et saatin var jet işi kolay değil iki kelime edeceksin uykun dağılacak kornaya basıp bir selam çakacaksın bazen, şimdilerde yeni takolar fena uzun mesafeye mecbur çift şöför yani ama bu oyunda sonsuz bir evren gibi niye kasıyoruz ki haa bu videomdaki dorsenin halini bilsem asla ek dorse almazdım gayet kurallara uyarım da jetçilik ruhumuzda var :smile:

Jetçilik bizde atadan kardeşim kesinlikle millete kaza yaptıracak şekilde troll oynamıyprum gerekli yerde hızdan zarar gelmez, sen beni e5 makasçılarıyla karıştırdın galiba

Multide esas gerçeklik bu hocam bu işin esas gerçekçiliğini benim kadar iyi bilemezsin, sizin yaptığınız sadece otomobil kullanmak gibi bişey kesinlikle sağa sola zıplayanlardan değilim o an görseniz farkında değildim lag var kasıyor sanıyordum meğersem dorsedenmiş. İstesem 2-2.5x yazardım hacki ama 1.5 yeterliydi yani gerekli yerde yeteri kadar süratten bişey olmaz daha fazlasında gözüm yok kontrol edebileceğim kadar hız bana yeter

Zaten bu speedhack dediğimiz şey hiledir, serbest değildir. Tek dorse, iki dorse, üç dorse hiçbir şeyi değiştirmez. ETS 2’de aceleci olacak bir durum da yok, kimse sizi kovalamıyor. Ayrıca çekicilerin yasal hız sınırlarının 90 km/sa olduğunu gerçeği var. Mecburiyettir, yetişmedir bunlar ayrı. Bir de her şeyi Türkiye açısından düşünmeyin, bence en çok yapılan hata da bu. Sizin mantığınızla o zaman gerçekte de, ETS 2’de de tüm kurallar boş, herkes kafasına göre takılsın. Yani sizin öyle ya da böyle düşünmeniz, davranmanız kuralları değiştirmiyor. Sonuç olarak kurallar boşa konmamıştır, uyulması için konulmuştur. Uyulmayınca yapılacak yaptırımları kabul etmeniz gerekir. Bu, gerçek hayat ile sanal dünyanın ortak özelliğidir. 110 km/sa bir kural ise iş bitmiştir, uyup uymamak sizin sorumluluğunuzdadır. Bilmiyordum, ama ben öyle düşünmemiştim vb. tarzı savunmalar geçerli değildir. Her şey istediğimiz yönde olmuyor maalesef, bazı şeylerden feragat etmek durumundayız. Baktınız sınır hoşunuza gitmiyor o zaman ya başka sunucuya girecektiniz ya da tek oynayacaktınız, speedhack gibi bir şey kullanmaya gerek yoktu bence. Önemli olan hatalardan ders çıkarmaktır.

Konunun özüne dönersek, hız sınırını (Örn 110 km/sa) belli yöntemlerle aşmak yani bypass etmek, hack gibi şeyler kalıcı ban sebebidir. Verilen cezada sorun yoktur.

§2.1 - Hacking/Bug/Feature abusing - PERMANENT BAN
Using any kind of tool to change gameplay, including but not limited to using the in-game console, trainers or cheat engine in order to bypass the speed limiter, to jump hack, no collision hack or anything similar. Misusing features such as ghost mode to cause damage to others while connecting to the servers.

6 Beğeni

Benim bildiğim çoğu yeni tırlar artık 90’i geçmiyor fabrika çıkışı limit vardı.

1 Beğeni

Son çıkanlara binmedim ama nzu fmax ile 100 yapıyor bazen hikayelerde, E.akkılıc’ın makine de yeni Reno her gün farklı şehirde jete çıkıyor eğer varsa bile onun kırma yöntemi de vardır jetçiler (yani halciler) yetişemez işe