Iberia DLC'sini alacak mısınız ? [ANKET]

images.jpeg-12

Artık yavaş yavaş yıl sonuna geldik ee malum bu yıl sonu yine Euro Truck Simulator 2’ye bir Harita Genişleme DLC’si çıkıyor.Peki yaa bu DLC’yi satın alacak mısınız ?
Ankette belirtebilirsiniz :slightly_smiling_face:

• Evet Alacağım
  • İndirimde Alacağım
  • Hayır Almayacağim

0 oylayanlar

4 Beğeni

Anket sonucunu bence her zaman görünebilir şekilde yap 2 ay çok uzun :slight_smile:

Edit: Yazmaya kalmadan ayarlamışsın zaten

1 Beğeni

Bende fark ettim sonradan ayarladım teşekkür ederim belirttiğin için :smiley:

1 Beğeni

Sadece Road to the Black Sea dlcsini ilk çıktığı gibi aldım. Diğerleri için indirim kovaladım. Yine öyle yaparım. Colorado dlcsinide çıktığı gibi alacağım galiba Ats’ye fena sardım da bu aralar.

3 Beğeni

ATS candır :wink:

4 Beğeni

Fiyat olarak Road to the Black Sea dlcsinin üzerinde çıkarsa vay halimize :smiley:

2 Beğeni

Harita büyük, 55-60 lira yaparlar mı yaparlar belli olmaz. Ama aynı fiyattan çıkarsa da şaşırmam.

1 Beğeni

10₺ ve alt fiyatlara inince sırf haritada boşluk olmasın diye alabilirim çıkar çıkmaz almayacağım kesin. RTTBS fiyatını abartmışlardı bunun fiyatı ne olacak bakalım.

2 Beğeni

10 liranın altına inene kadar oyun tarihe karışmasın😂

2 Beğeni

Fiyatını görelim ona göre değerlendirilir.

1 Beğeni

Alacağım ama uygun olursa tabii

1 Beğeni

Çıkınca Hemen Almayn 5 dkka bekleyin
Özel Paketi Çıkabiliyor Bazen. Bİ kaç krş İndirimli Gibi

1 Beğeni

Ben DLC satın almaktan bıktım scs dlc çıkarmaktan bıkmadı bu oyuna daha fazla para vermem artık

19 DLC var yeter

2 Beğeni

Tabikide kaçar mı :grinning:

1 Beğeni

SCS Software’in her harita DLC’si güzeldir. Bu harita da W.i.P aşamalarında dahi ağız sulandırıyor. Dolayısıyla almak ve tecrübe etmek gerekir. :slight_smile:

1 Beğeni

Kış indirimde eksik olan tüm dlc’lerimi Allah izin verirse tamamlayacağım o zaman alırım

1 Beğeni

Yeni çıkan dlcler çok yüksek fiyattan çıkıyor road to the black sea dlcsini indirimsiz aldım onu da türkiyeyi bir an önce deneyimleyebilmek için fakat kalan dlcleri çıkışında almak mantıksız dlc fiyatına belki 3 oyun bile alabilirsin indimdeyken zaten çoğu oyuncu gibi scsden umudu kesmeye başladım

1 Beğeni

İndirimlerde fiyatı düştüğünde alacagim

1 Beğeni

Çıkar Çıkmaz Alacagım 1. Yıl 3 ay oldu bekleyeli parası hazır zaten 8 senedir oynuyorum ve oyun her kurusunuda hak ediyor emege saygı her zaman böyle güzel üzerine titreyen gercege yakın tır simülasyonu bulunmaz özellikle gelişim aşamasında olan bir oyun o yüzden ben çok seviyorum ets 2 yi Emeği gecen herkese ve Selcuk Abiye Çok Teşekkürler
Herkese iyi oyunlar

6 Beğeni

Anadolu’ya açılabilmek için mecburen, @sctn anlar demek istediğimi…

2 Beğeni