HUMANKIND (ana konu)

Yepyeni bir 4X strateji oyunu HUMANKIND çıktı! AMPLITUDE Studios tarafından geliştirilen yeni oyun SEGA tarafından yayımlanıyor.

İLk videoyu çektim yükleniyor. Planda yoktu hızlıca çekildi yeni bir şey arıyorudm bunu buldum ve zaten takip ediyordum hemen oynamak kısmet oldu. Civilization 6’nın direkt rakibidir ve oynanabilecek düzeydedir. Ancak eskiği gediği geliştirilecek yönleri elbette var fakat yabana atılacak oyun değil.

Humankind için

https://link.xsolla.com/x04YhkC3

HUMANKIND™, insanlık tarihinin tüm hikayesini yeniden yazacağınız ve sizin kadar benzersiz bir uygarlık oluşturmak için kültürleri bir araya getireceğiniz tarihi bir strateji oyunudur.

UYGARLIĞINIZI OLUŞTURUN

Halkınıza Antik Çağ’dan Modern Çağ’a kadar liderlik ederken 60 tarihi kültürü bir araya getirin. Neolitik kavimin mütevazı soyundan Babilliler olarak Antik Çağ’a geçiş, Mayalılar olarak Klasik çağ, Emeviler olarak Orta Çağ, İngilizler olarak Erken Modern Çağ ve benzeri… Her bir kültür kendi özel oynanış katmanını ekler ve neredeyse sonsuz sonuca yol açar.

TARİHTEN DAHA FAZLASI, BU SİZİN HİKAYENİZ

Tarihi olaylarla karşılaşın, çok etkili ahlaki kararlar verin ve bilimsel buluşlara imza atın. Dünyanın doğa harikalarını keşfedin veya insanlığın en dikkate değer eserlerini inşa edin. Her oyun öğesi tarihsel açıdan gerçektir. Kendi dünya vizyonunuzu oluşturmak için bunları bir araya getirin.

DÜNYADA İZİNİZİ BIRAKIN

Yolculuk, varılacak yerden daha önemlidir. Şöhret, yeni ve birleştirici bir zafer koşuludur. Her büyük başarınız, verdiğiniz her ahlaki karar, kazandığınız her savaş şöhretinizi artıracak ve dünya üzerinde kalıcı bir etki bırakacak. En fazla şöhrete sahip oyuncu, oyunu kazanacak. Dünya üzerinde en derin etkiyi bırakan oyuncu siz olabilecek misiniz?

KARADA, DENİZDE VE HAVADA TAKTİKSEL SAVAŞLARIN USTASI OLUN

HUMANKIND™’daki her bir savaş, gerçek bir dünya haritasının üzerinde mini sıra tabanlı masa oyunu gibi gerçekleşir. Ordularınızı ortaya çıkarın ve kültürünüzün özel yeteneklere sahip sembolik birlikleri de dahil olmak üzere her bir birliğinize komut verin. Şehirleri kuşatmak ve ele geçirmek için kuşatma silahları oluşturun. Birden çok tura yayılan büyük savaşlarda savaşın ve destek çağırmaktan çekinmeyin!

LİDERİNİZİ ÖZELLEŞTİRİN

HUMANKIND™’da kendi oluşturduğunuz ve özelleştirdiğiniz bir avatar ile toplumunuzun lideri olarak oynayacaksınız! Oyun boyunca uygarlığınız geliştikçe avatarınız da görsel olarak değişecek. Ayrıca, en fazla 8 oyuncuyla çok oyunculu maçlarda yabancılara ve arkadaşlarınıza hava atabileceğiniz özel görünümlerin kilidini açmak için liderinize meta-ilerleme sistemiyle seviye atlatabileceksiniz.

İNSANLIĞI NE KADAR İLERİ GÖTÜRECEKSİNİZ?

Tanıtım videosu

Hititler ile başlayıp Osmanlı’ya geçmiştik. Daha sonra Türkler de seçilebiliyor.

3 Beğeni
6 Beğeni

Bugün Osmanlı ve son izlenim videosu çekeyim bu arada oynama imkanım olsun.

1 Beğeni

Osmanlı’nın başkenti Hattuşa :smiley:

Demiryolu bile döşemeye başladık. Harika gidiyor.

2 Beğeni

Bari Türkçe seçeneği ekleseydiler Civ6’den farkları olsaydı. Bizi daha ne kadar yok sayacaklar bilmiyorum. Türkçe bulunmayan ve standart versiyonu bile 300₺ olan oyun bizde tutmaz maalesef.