House Flipper "Ev Tadilat Simülasyonu" - Ana Konu

House Flipper, 2018’in ilk çeyreğinde çıkacak olan bir ev tadilat simülasyonudur. Bildiğiniz boya badana petek temizle mutfak yenileme aklınıza gelebilecek ne varsa ev işi ile ilgili her şeyi bu simülasyon oyununda görebiliyorsunuz.

Steam

Video

Beta sürümü geldiği için açtım.

Hakkını vermişler görünce oynamak istemiyorum. Bildiğin bütün evi temizledim. Çöpleri topladım. Bir sonraki görev de petekleri değiştirmekti. Artık videoya saklıyorum :slight_smile:
Oyun güzel oturtulmuş temizleme sesleri eksik bunların gelmesi lazım zaten ne üzerinde çalıştıklarını yazmışlar yayınlarım.

2 Beğeni

Bugün inceleme videosunu çektim. Şu an renderda akşam yayınlanacak. Güzel oyun ama bir süre sonra baş ağrısı yaratıyor. :smiley:

1 Beğeni
1 Beğeni

hosuma gıttı oyun zevklı gozukuyor fıyatı ne kadar olur bılemıyecegım ama alırım buyuk ıhtımalle ingilizce bılmeyen arkadaşlar dikkkat etsin sıkıntı yaşayabılırler ama ögrenci evi efsaneydi ama ya ne guldum orada @HasanOfke yatagı camı yerlerı duvarları hep aynı seyle temızlek baya bır tuhafıma gıttı :smiley:

Oyunun demo versiyonu bazı torrent sitelerine düşmüş… İndirip deneyeceğim… Beğenirsem mutlaka alacağım bir oyun… Bu tarz oyunları severim :slight_smile: Senin videosunu çektiğin demo muydu @HasanOfke

Bu beta sürümü nasıl korsana düştü bilmiyorum olmazdı böyle şeyler

1 Beğeni

Testerlardan birisi ihanet içerisinde olmasın sakın :smiley:

Steam olmayan sürümünün çalışması normalde zor birileri müdahale etmiş ama onlara mustahak eğer gerçekten kaptırdılarsa önüne gelen herkese oyun gönderilmez. :smiley:
Ama bilerek de dağıtılmış olabilir oynansın tanınsın vs.

1 Beğeni

Valla benim de aklıma ilk o geldi… Çok farklı dalda bir simülasyon olduğu için tanınması amacıyla kendileri vermiş olabilir. İş yerinde indirdim akşam eve gittiğimde mutlaka yükleyip deneyeceğim. Beğenirsem Tam sürüm çıktığında 100 saati var :smiley: Aksiyonsuz sakin oyunları çok severim…

geçen oyuna girdim birkaç güncelleme gelmişti yükleme ekranları falan getirilmiş ama oyun kayıt sistemi yok o yüzden oynayamıyorum
ev satın alma sayfası değişmiş birkaç farklı ev eklenmiş para yetmiyor

Çıkış tarihi : 12 Nisan

1 Beğeni

Bi evin elektrik tesisatına bakmadığınız kalmıştı :grin:

1 Beğeni

fiyatı konusu tahmınınız varmı acaba

25-35 arası bir şey olur böyle oyunlar, fazlası pek mümkün değil diye düşünüyorum . Çıkışta görürüz :slight_smile:

ne güzel büyük evimiz vardı

1 Beğeni

LA bu ev leş gibi getirmişler bu ne böyle ya düzenlemeye temizlemeye bile üşendim

Çıkışta Apocalypse Flipper dlcsi’de çıkacak. (!)

“şaka” bunlar