House Flipper "Ev Tadilat Simülasyonu" - Ana Konu

temizlik
inşaat
türkçe
tamirat

#1

House Flipper, 2018’in ilk çeyreğinde çıkacak olan bir ev tadilat simülasyonudur. Bildiğiniz boya badana petek temizle mutfak yenileme aklınıza gelebilecek ne varsa ev işi ile ilgili her şeyi bu simülasyon oyununda görebiliyorsunuz.

Steam

Video


#2

Beta sürümü geldiği için açtım.


#3

Hakkını vermişler görünce oynamak istemiyorum. Bildiğin bütün evi temizledim. Çöpleri topladım. Bir sonraki görev de petekleri değiştirmekti. Artık videoya saklıyorum :slight_smile:
Oyun güzel oturtulmuş temizleme sesleri eksik bunların gelmesi lazım zaten ne üzerinde çalıştıklarını yazmışlar yayınlarım.


#4

Bugün inceleme videosunu çektim. Şu an renderda akşam yayınlanacak. Güzel oyun ama bir süre sonra baş ağrısı yaratıyor. :smiley:


#5

#6

hosuma gıttı oyun zevklı gozukuyor fıyatı ne kadar olur bılemıyecegım ama alırım buyuk ıhtımalle ingilizce bılmeyen arkadaşlar dikkkat etsin sıkıntı yaşayabılırler ama ögrenci evi efsaneydi ama ya ne guldum orada @HasanOfke yatagı camı yerlerı duvarları hep aynı seyle temızlek baya bır tuhafıma gıttı :smiley:


#7

Oyunun demo versiyonu bazı torrent sitelerine düşmüş… İndirip deneyeceğim… Beğenirsem mutlaka alacağım bir oyun… Bu tarz oyunları severim :slight_smile: Senin videosunu çektiğin demo muydu @HasanOfke


#8

Bu beta sürümü nasıl korsana düştü bilmiyorum olmazdı böyle şeyler


#9

Testerlardan birisi ihanet içerisinde olmasın sakın :smiley:


#10

Steam olmayan sürümünün çalışması normalde zor birileri müdahale etmiş ama onlara mustahak eğer gerçekten kaptırdılarsa önüne gelen herkese oyun gönderilmez. :smiley:
Ama bilerek de dağıtılmış olabilir oynansın tanınsın vs.


#11

Valla benim de aklıma ilk o geldi… Çok farklı dalda bir simülasyon olduğu için tanınması amacıyla kendileri vermiş olabilir. İş yerinde indirdim akşam eve gittiğimde mutlaka yükleyip deneyeceğim. Beğenirsem Tam sürüm çıktığında 100 saati var :smiley: Aksiyonsuz sakin oyunları çok severim…


#12

geçen oyuna girdim birkaç güncelleme gelmişti yükleme ekranları falan getirilmiş ama oyun kayıt sistemi yok o yüzden oynayamıyorum
ev satın alma sayfası değişmiş birkaç farklı ev eklenmiş para yetmiyor


#13

Çıkış tarihi : 12 Nisan


#14


Bi evin elektrik tesisatına bakmadığınız kalmıştı :grin:


#15

fiyatı konusu tahmınınız varmı acaba


#16

25-35 arası bir şey olur böyle oyunlar, fazlası pek mümkün değil diye düşünüyorum . Çıkışta görürüz :slight_smile:


#17

ne güzel büyük evimiz vardı


#18

LA bu ev leş gibi getirmişler bu ne böyle ya düzenlemeye temizlemeye bile üşendim


#19

Çıkışta Apocalypse Flipper dlcsi’de çıkacak. (!)


#20

“şaka” bunlar