Honeycomb Alpha Yoke & Bravo Throttle Quadrant [Ana Konu]

Şaka gibi gerçekten lan madem böyle geçirmeyeceksin desene fatura kestir vergisini alacaz olm adam maaş alıyor yarım iş yapıyor

nasıl bir saçmalık bu :smiley: lan tamam desene şöyle çşöyle olacak niye oyalıyorsun kafayı yemişler

1 Beğeni

Gerçek bedeli üzerinden vergilendirilecek bakalım bildirdiler yarın sonuçlanıp ödeyip hemen de kargodan transfer edilirse harika olur deliricem artık
IVAO’ya bile daldık :smiley:

3 Beğeni

Hayırlı olsun şimdiden. Gamepad ile uçan ben :woozy_face: Yazın Saitek pro almayı hedefliyorum o da güzele benziyor

3 Beğeni

Şimdiden hayırlı olsun Hasan abi, Seni Ivao’da görmek de bir ayrı güzel olacak :slight_smile: Throttle geldiğinde bir 747 videosu yakışır bence :smiley:

2 Beğeni

"Muayenesi devam etmektedir. "

aga ne muayeneymiş kutuyu açıp bozmamışlardır diyeceğim de korkuyorum
insanın hevesini kaçırdılar 2 haftayı yok yere yediler ya

4 Beğeni

Geçmiş olsun

345 TL vergi çıkarmışlar iyi yırttık da boşu boşuna bekledik bildiğin ne telefonlar açıldı ne maillere cevap verildi. Şimdi vergi mailini bekliyorum ödeyip kurtulayım sabah 10dan önce onaylanıp kargoya verilecek. Umarım…

5 Beğeni

evet kargodan geliyor yolda :slight_smile: umarım erken teslim ederler de öğlende bitiririz işimizi sonra da yayın…

3 Beğeni

geldi :smiley:

13 Beğeni

Sonunda, hadi gözün aydın :smiley:

1 Beğeni

yayını yarın akşam yapıcaz kargo geç geldi anca işlerimi bitirdim profiller ayarlandı uçaklar test edildi
yarın öğlenden sonra önce ilk bakış videosu(kutu içeriği fotoğrafları ile birlikte) sonra da canlı yayın yaparız

deneyimi gerçekten değiştirdi ya :slight_smile:

6 Beğeni
2 Beğeni

Hayırlı olsun, Anlaşılan öncelik 747’de :smiley: Asimetrik Thrust olduğunda onu düzeltmek de bir ayrı güzel olur bununla :slight_smile:

Airbus sevenler bu duruma çok üzgün :joy:

2 Beğeni

Airbus’da uçurulur. O kadar ince ayrıtınsının gereksiz olduğunu düşünüyorum. Sonuçta kontroller joystick’e bağlı.

2 Beğeni

Airbus ile denedim ancak A32NX diğer default uçaklara göre daha gelişmiş olduğu için farklı tepki veriyor + joystick ile uçuşa yönelik ve hep öyle uçtuk garipsedim. Bir saçma geldi :d joystick büyük olay gerçekten ama gerçekten joystick inanılmaz bir teknoloji…

artı genel havacılık uçaklarında çok zor yerlere ya da vor olur başka bir şey olur yoke ile takılmak inanılmaz keyifli (throttle, propeller, mixture kontrolü müthiş)
yarın deneriz

yokeun sertliği ayarlayamıyoruz çünkü kullanırken bildiğine masayı sallandırıyor her şey sallanıyor o kadar kuvvetli diyebilirim force feedback gibi bir şey değil ama sistemi gerçekte olduğu gibi yapmışlar(!)
kaç defa uçak uçurdun diye sorma :smiley:

ilk kez yoke ve quadrant kullandım ve o da en yenisi, en moderni, en iyisi oldu :smiley:

yorgun olmasam vfr zor yerler yapıcam da artık yarına kalsın para ile alsaydım kesinlikle değermiş

x-plane11’de daha iyi uçaklarda (boeing, airbus(abi yoke sırıtıyor joystick varken olmaz dsff), crj fark etmez) denediğimizde daha doğru tepki vereceği için iyi olur

ayrıca msfs için crj çok yakında çıkacak şimdiden airbus duyuruldu ve twin otter da sonra gelecek
crj ile bu honeycomb mevzusu çok efsane olacak

5 Beğeni

helal sana :upside_down_face: :pray: :+1:

İnibuilds a300 var yoke kullanılabilecek, biraz Retro bi’ havası var ama güzel uçak. (Parası da bir ayrı güzel)

@KeremGzm Böyle diyeceğini biliyordum, bilerek yazdım hocey :smiley:

2 Beğeni
8 Beğeni

1 saat sonra yayına giriyoruz. :slight_smile: Canlı canl uçacağız baya alıştım. Video denemeleri yaptım sıkıntı yok telefon kamerası işimizi görecek.

2 Beğeni

bizi scs gibi beklettiginin farkındasındır umarım :upside_down_face: