Honeycomb Alpha Yoke & Bravo Throttle Quadrant [Ana Konu]

Honeycomb Alpha Yoke & Bravo Throttle Quadrant [Ana Konu]

Selamlar,
Honeycomb Aeronautical şirketinin ürettiği Alpha Yoke ve Bravo Throttle Quadrant için ana konuyu başlatıyoruz. Aerosoft GmbH sponsorluğunda yakında bu ürünleri kullanmaya başlayacağız. Honeycomb markasının gelecekteki ürünlerini de test edip kullanacağız.

Yalnız malum stoklar sıkıntıda şu an sanırım ilk aşamada Yoke gönderilecek. Quadrant için önümüzdeki hafta durum anlaşılacak. Tabii Quadrant başta olsun isterdim. :smiley:

honeycomb_yoke_throttle_600x600

Gelişmeleri ve deneyimleri bu konuda, videolar ile yayınlarda aktarmaya devam edeceğiz.

#MSFS için yapacaklarımızın sadece çok ama çok başındayız. :smiley:

5 Beğeni

Cok sevindim adina ve giderek gelistiriyorsun takipteyim :wink:
belki bu ilgini ceker cunku surec icinde calısma alanın cok daha kalabalik olacak

1 Beğeni

Sağol. Kneeboard olayını TR’den 3D yazıcıdan çıkartmak ya da varsa almak gerekebilir büyük iş görür :smiley: Ama diğeri için şu an çözüm yok.

1 Beğeni

evet :smiley: ikisi de geliyormuş :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: ehehehe

3 Beğeni
Teslimat 	- 	- 	

Mevcut Etkinlik
Transitte 12/01/2021 11:01 Istanbul, Turkey
Geçmiş Etkinlik
Gönderildi 11/01/2021 17:58 Paderborn, Germany
Geçmiş Etkinlik
UPS Carbon 11/01/2021 13:58 Germany

ohaa bu ne hız kardeş

3 Beğeni

gelmeden buglara bakalım :smiley:

2 Beğeni

bu gece :sunglasses:uyuyamayacagını tahmin ediyorum

:smiley: yok ya uyurum hallettik en azından beklediğimden çok ama çok hızlı geldi
bu konuda 1- gelburacom 2-aerosoft :smiley: adamlar mükemmel şak diye gönderiyor

1 Beğeni

peki son soru ets2 silecek misin :upside_down_face:

3 Beğeni

:smiley: ahahahahahahahaha ben sileli çok oldu siz fark etmediniz hala :smiley:

2 Beğeni

gümrükten normal kargoya henüz verilmedi :frowning: bu akşam kullanamayacağız
şu an mardin uçuşunu tekrarlıyorum sonra videosunu çekeceğim akşam da mutlaka yayın yapacağız güzel gelişmeler var

1 Beğeni

evet gümrükçü soruyor ödeme slibini ah shit here we go again

1 Beğeni

Yeni bir gelişme yok. Gümrük vergisi çıkaracak gibi duruyor ama Aerosoft o kısmı halletmiş miydi bilmiyorum. Fatura matura gösteremiyoruz zaten sponsorlu ürün ancak numune sayılabilmesi için şirkete gelmiş olması gerekiyormuş. Öyle bir şey de yapmadık. Boş yere takılıyor şu an bari başta direkt ne yapacağımızı tam söyleseler.
Eğer aynı ürünleri satın alacak olan varsa gümrükten geçiren adamın insafına kalmış demektir her zaman olduğu gibi herkes kafasına göre vergi çıkaracak, kafasına göre işlem uygulayacak.
Çorba parası…

Almanya’ya gidip almak daha kolay olabilirdi belki de :smiley:

@HasanOfke Thrustmaster T150 pro için bana 570₺ gümrük vergisi çıkmıştı. Ağırlık: 16.31 lb

buna çıkarırsa 1000 civarı çıkarır hesaplara göre ama aerosoft bunu halledip mi gönderdi bilmiyorum şu an problem bir cevap alamam ve bugünün de bitmesi

tak çıkar olmaz bozucaz :smiley: artık videoları ona göre çekeriz

1 Beğeni

Çabuk bozulacak değildir herhalde :slight_smile: 747 veya 787 de ne uçulur bununla ama :smiley: Fiyatı tuzlu olmasa keşke :slight_smile: Biz 3dPro’ya devam :joy:

Sincap amca’nın videosu varmış yeni gördüm

Evet maalesef gümrük mevzusu önümüzdeki haftaya kaldı. Sabah (11 saat önce) şöyle bir mesaj almıştım son mesajım üzerine;
Merhaba,
O zaman var olan evraklarınızla gümrüğe başvuruyoruz.
Tarafınıza olumlu/olumsuz başvuru sonucu geri dönüş yapılacaktır.

Pazartesi bekleyip göreceğiz. :frowning: Yani geç gelseydi de haftaya bekliyordum yine öyle olacak. Orada ama gidip alamıyoruz :smiley: Ya adamlar 1 günde göndermese bir şey demeyeceğim de meret çok hızlı geldi şimdi bu olanlar koyuyor…

2 Beğeni

reis inadına video yüklüyor dayanamıyorum yardım edinn

3 Beğeni

evet henüz gümrük ile ilgili bir ilerleme olmadı mesai bitiminden önce bir bildirim bekliyorum da umudum yok maalesef
bir de üstüne para isteyeceklerse başlarım böyle bir işe + belge isterlerse yine ooo

1 Beğeni