Hard Truck 2: King of the Road [Ana Konu]

King of the Road için ayrı başlık açıp bunları oraya toplamaya ne dersiniz? Şimdi tekrar indiriyorum Windows 10 için gereken dosyaları da temin edip oynamaya başlayacağım. Bu sitede bir başlık lazım. :slight_smile: Oynayanları da tekrar bir araya toplamış oluruz.

4 Beğeni

Damlarım direkt. Gerçi bendeki oyun CD istemeye başladı, oynayamaz oldum. :smiley:

1 Beğeni

Simülasyonpark belediyesi çalışıyor :slight_smile:

ETS 2 de istenen özelliklerin bazısı bu oyunda düşünülmüş yılına göre.Ve ayrıca bilen bilir oyunda yarış alanı da vardı.Tır yarışı yapılabiliyordu.

Lisanslar hakkında;
King of the Road el kitabının sonunda özel teşekkürler bölümünde yer alıyor.

Oleg Mogilevsky DAF Trucks N.V.
M. De Jong DAF Trucks N.V.
Nataly Aleshina Volvo
Ludmila Belyachkova Mercedes-Benz
Alexey Kapitonov Mercedes-Benz
Yuri Shalagin Renault
Christel McArthur PACCAR Inc
Arsen Balayan BMW
Guido Katczynski GEWEKA GmbH
V. Nosov ZIL
V. Mazepa ZIL
I. Sazanov KAMAZ
A. Varkovastov MBL Motors
V. Shibalov GAZ
Tsymbaluk Sergey Valentinovich,
Cayman
Scania Moscow office
representatives
Bob Roberts aka The

1 Beğeni

kürek varsa gönderebilir misiniz? :smiley:

Kargodaki arkadaşlara haber verdim yarın elinizde olur :slight_smile:

Çekilin!!!

2 Beğeni

bir şekilde oyun başlıyor ancak siyah ekran problemi var :smiley:

1 Beğeni

Eski oyun ya, belki Windows XP ile daha uyumludur. Ben bu oyunu daha önce de oynadım. Ayrıca ben bu oyuna girdiğimde “Your computer does not have graphic accelerator” hatası bile almışlığım bile var :smiley:

Ss tuşu bozuldu galiba…

Dafçı agama hastayım, ne rakip kamyoncu dinledi ne mafya. :smiley: Bana TIR’ı sevdiren sahne şu kırmızı Daf’ın tüm badirelerden sonra köprüye geldiği sahnedir.

1 Beğeni

Aynen ha :smiley: bunda bir de bazı kodlar var. “Pause Break” tuşuna basıp o kodları giriyorsun. Mesela “sllottery” dersen, sana 50000 para ve 1 lisans verir.

Tepemdeki polis helikopteri her seferinde durdurunca polise rüşvet teklif ettim,

yemedi…

Her zaman her yerde DAF, yalnız fena vurdum, bu arada hasar görseline ek olarak vurunca geri tepti.

İnsanlık ölmüş her şey para olmuş.

Tam ekran oynamak için programı indirin, vodoo yazan programı oyunun kurulu olduğu yere atın, sonra programı açıp direct x sekmesinden çözünürlüğü max yapın veya monitöre eşitleyin, dgVoodoo Watermark” seçeneğini kaldırın.

rar dosyasından çıkan ms klasörünün içindeki dll dosyalarını oyunun kurulu olduğu yere atın.

oyunda çözünürlük 800*600 olarak gözükecek kurcalamayın, fotoğraf alırken pencre moduna düşüyor yapacak bir şey yok.

http://techsroat-network.com/download/dgVoodoo%20KOTR%20FIX.rar

1 Beğeni

Ya olmuyor öyle yapıyorum ama yok oyuna girince her yer siyah :frowning:

geçen sefer bende menü renkilydi oyunda sorun yoktu bu sefer ekran kartı yok hatası verdi böyle çözdüm, programdan grafik ayarını 800*600 yap dx menüsünü kurcala biraz, kart tipini değiştir.

1 Beğeni

nafile ya tamamen kaldırıp tekrar kurunca artık hiç açmamaya beyaz ekranda kalmaya başladı bakıcaz bir çaresine girdik artık açılacak oyun

beyler az önce teknoseyir’de uğur ile tansel oyun tavsiyesi bölümünde bu belayı tavsiye etti ve gog.com’da satılıyormuş

https://teknoseyir.com/ape-out-ve-hard-truck-2-king-of-the-road-oyun-onerisi (video şu an sadece plus abonelerine açık)

ben yakında alacağım hatta birazdan alabilirim lannnnn deliricem :smiley:

1 Beğeni

iniyor :smiley:

beklentiyi fazla yükseltme de :smiley: