Hangi dlcyi alsam ?

abilerim merhaba öncelikle elime bir miktar para geçti ve ikilemde kaldım ben bayağa bir otobüs hastasıyım bu yüzden fernbus oynuyorum vdl dlcsi geldi fakat ikilemde kaldım sizce şimdi vdl yi alıp indirimlerde beyondumu alayım yoksa beyondu alıp indirimlerde vdlyimi alayım

1 Beğeni

indirimlerde vdl çok inmeyecek ve vdlnin açacağı kapılarla baltık paketinin ki bir değil sonuçta ets2 stabil, daha dolu bir yapım baltık dlcsi ile promods oynayabilir başka harita modlarına girebilirsin vs. vs. oynama süresini artıracak her şey var ama vdl ile olmaz
fernbus’ta sıkıntılar olmasaydı düşünebilirdin ama bence öncelik iyi oyunlarda olsun vdl otobüslerinin acelesi yok ama sana kalmış

3 Beğeni

teşşekürler abi ozaman baltık dlcsini alayım

1 Beğeni

otobüs hastası isen omsi 2’yi tek geçerim, İstanbul modu ve akbil sesi indirmeyi unutma rotayı gerçekteki gibi yapmışlar.

1 Beğeni

Hocam omsi 2 125tl şuan yanlış birşey ama korsan oynuyorum almak istiyorum ama anca staja başlayınca maaşımla almak istiyorum

ekonominin hali ve oyun fiyatları malum, steam listemde zamanında yüzlerce saat korsan oynayıp daha sonra indirimde steam üzerinden aldığım oyun dolu, beğendiğim oyunu tekrar oynamasam bile alıyorum.

1 Beğeni