Güzel bir özellik: Kullanıcı ve Grup Rozetleri

SimülasyonPark’ta fark ettiyseniz bazı kullanıcıların profil resimlerinin hemen sağ alt köşesinde ufak logolar görünmeye başladı.
Eğer bir gruba dahilseniz o grubun rozeti size işliyor. Ancak o grubu varsayılan ana grup ayarlamanız gerekiyor. BM Logistics için oraya eklenen herkes otomatik olarak ana grubu ayarlı şekilde geliyor. Böylece rozet çıkıyor.

YouTube’da ücretli üye olan kişiler ise YouTube Supporter başlığı dışında kendi istekleri ile
Profillerinde Tercihler > Hesaplar paneline gelerek aşağıda göründüğü gibi
Başlık veya Ana Grup seçimi yapabilir.
Ancak bu gruplar herkese kapalıdır.
tercihler

Örnek olarak OraletBirlik grubu 3 kişiden oluşuyor ve bende görüldüğü üzere oralet dolu bir bardak çıkıyor sfdsfs :smiley:

Son olarak YouTube Supporter grubuna @YunusBEY profilinde ise bu şekilde çıkıyor.
yunusbeylogo

Güven seviyesi, müdavim gibi durumlarda da böyle çözümler var ama karışık.
Ana grupları sizin seçmeniz gerekecek.

Eğer başka bir sanal lojistik şirketi ya da oyun grubu da bu şekilde grup açmak istiyorsa ulaşabilir.
Park içi çeşitli oyunlara yönelik olan gruplar da aynı şekilde kendi takımlarının logosunu, rozetini ekleyebilir.

Site tasarım genel olarak çok sade olduğu için böyle ayrıntılar hoş oluyor.
Ancak sitenin yeni özelliklere ve tasarıma kavuşma vakti geldi. :smiley:

10 Beğeni

Güven seviyesi 3 yani Müdavim olan kullanıcılar artık profillerinden Müdavim grubunu seçerek avatarlarının sağ alt köşesinde “Çay Bardağı” simgesini gösterebilir.

cayy

Nasıl yapılır? Eğer Güven Seviyesi 3 yani Müdavim için gerekenleri tamamladıysanız zaten başlığınız da görünür.

Profil > Tercihler > Ana Grup > Müdavim seçiniz.
profiltercihler

Bunu Güven Seviyesi 2 için de geçerli kılabiliriz.

4 Beğeni

Ohh be sonunda, teşekkürler :smile:

Takılın peşime fitili ateşlemiştim çay içmeye gidiyoruz :grinning: güzel olmuş.

Güzel olmuş cidden.

Bende beğendim güzel olmuş böyle yenilikler :smiley: Şuan aktif mi bu olay ? Bende Müdavim rozeti var ama resimde görüldüğü gibi başlık ve ana grup alanları yok, sadece başlık var.

Şimdi tekrar deneyin gruba katılmayı izinsiz yaptım.

@HasanOfke Denedim yine aynı şekilde, sadece başlık var ve müdavim seçebiliyorum. Ek ayar felan mı gerekiyor acaba…

Tekrar deneyin olmazsa silip açıcam şu an katılan herkesin alabilmesini sağladım.

Tercihler bu şekilde bende, gözükmüyor yani.

2020-05-14 104939

https://park.simulasyonturk.com/g
gruplar sayfasından Müdavim grubuna katılmadan çıkmaz :smiley:

2 Beğeni

Şuan oldu bende :smiley:

Heh tamam, bende tam olarak bunu arıyordum :smiley: @HasanOfke

Bu ikon biraz abartı ve zorlama duruyor. Daha iyisini bulursak değiştiririz.

Kuru kuru gitmiyordu, ikram istemeye de utanıyordum şimdi iyi oldu eyv :grinning:

O değil de ihtiyar heyetindeki 1 kişi kim çok merak ettim :grinning:

2 Beğeni

Bi ara ben kurmuştum galiba sonra hasan’a kalmış :grinning:

1 Beğeni

Afiyet olsun :smile:

Müdavimliğin şartları mi var

ben bunu ayarlıyorum ertesi gün kayboluyor.

E yani var tabii :joy:

1 Beğeni