GTX 1050Tİ Kullananlar buraya!

Herkeste oluyorsa ekran kartıyla alakalı değil demektir. Sistem video açıklamasında yazıyor.

1 Beğeni

Ölçeklemeden dolayı olabilir evet.

1 Beğeni

Aslında akıcılıktan ziyade drop yeme diyebiliriz onlara , Ben de en yüksek ayarlarda %125 ölçekleme ile kullanıyorum ve Çoğunlukla 55-60 arası gördüğüm değerler; anlık takılmalar ile birlikte takılma yaşayabiliyorum.

1050 ti almayı düşünüyorum önerir misiniz?

2,5 - 3 sene olacak sanirim o kart cikali. ( yanlisim varsa affola ) bana kalirsa bu saatten sonra 1050 serisi alinmaz. yok illaki bu fiyat araliginda birsey dusunuyorum baska carem yok diyorsanda AMD R9 380 serileri 1050 den daha iyi performans veriyor ve daha ucuzdur. onu arastir derim.

benim işlemci i5 7400u amd ekran kartı destekler mi?

ekran kartlari icin bugibi bir ayrim yoktur. istedigini alip kullanabilirsin. GDDR5 yada GDDR3 olmasi kartin hangi nesil oldugunu gosterir ve yine alip kullanmakta sakinca yoktur. ekran karti alirken dikkat etmen gereken ekran kartinin ebatlalari ( bazen kasaya sigmayabiliyorlar ) yeni nesiller biraz uzun olabiliyor. birde beslemesinin 6 pin mi 8 pinmi ve 2*6 pin olabiliyor. guc kaynaginda buna uygun cikislar varmi ve guc kaynagim gercektende bu karti kaldirirmi ? sorusunu kendine sormadan alma.

suanki islemcin sanirim 110w guc cekiyor yeni bir ekrankartida 175w ortalama deger alsak oldumu sana 285w ustune elindeki HDD leri, anakartin kendisi ve varsa diger ekipmanlarida kullanarak hesabi tamamlayabilirsin.

2 Beğeni

Asus 1050 ti strix kullanıyorum ets 2 ve ats oynarken son bir hafta on gündür drop yiyorum fanların tam devirde dönmüyor gibi geliyor hatta format atıp yeni temiz kurulum yaptım ama sonuç yine aynı bir önerisi olan fikri olan var mı :thinking: