GTX 1050Tİ Kullananlar buraya!

Maalesef ciddiyim neden böyle bilmiyorum. Oyun profilim aşırı dolu acaba ondan kaynaklanabilir mi bilemicem.

Büyük ihtimalle profilimden kaynaklanıyor olabilir. ATS profilim daha müsait ETS2 ye göre onda bi denicem aynı sonuçları alırsam artık ürünümü kontrol ettiricem. Teşekkür ediyorum.

1 Beğeni

kardeşim profil derken ? ekran kartın kaç bit senin

Oyun profilim dolu benim ETS2deki. Mesela oyuna ben herkesten geç bağlanıyorum geç yükleniyor profil savelerimden vs. vs. Ekran kartım 128bit 4gb

aynısı bende de oluyor profil boş yeni profil ve geç yükleniyor gec acılıyor cokta gec değil ama profl girp iş aldıktan sonra yükleme kısmında gec yükleniyor biraz

Beyler az önce siyah cizgili bi ekran cıktı öyle kaldı bilgisayar ets2 oynarken neden yaptı bilmiyorum acil yardım

Sanki ağır çekimde dönüyormuş gibi oluyor.

O bilgileri nerden aldın bilmiyorum ama bendeki 1060 192 bit. Her ayar açık ve %400’te kasmadan oynuyorum çok da akıcı.

Senin için dememiştim dostum.

işte demek istediğim olayı ordan anlarısın sıkıntının şimdi oyun oynarken ekran siyah çizğili oldu dayanamadı ekran kartı yeni kendine geldi actım kapattım. tekrar actım şimdi

kardeş sende bak bakıyım aynısı varmı ekranın sağına kabin icindeyken anlarsın ozaman

Videoyu çektim yüklüyorum şu an. Yukarıda 45-50 demişim ama dikkat ettim 50’nin altına düşmedi. Dediğini anlamadım videoyu izleyip bakarsın var mı yok mu.

@real @h.kerem

en yüksek kalitede izleyin. fps sayacı sağ üstte.

1 Beğeni

monitör ne kullanıyorsun işlemcin ne ? sende de var o bak iyi bak hafif takılma demiyelim anlık sn takılma

Video açıklamasına yazdım. Tam olarak nerede takılma dakika saniye söyle bakayım?

Bak takılma değil sn takılmlar kasma gibi bişey kabin icinde sağa bak anlarsın yolda giderken. Dışarı kamera kimsenin kasmıyor. Kabin icin sağa bak ayna tarafına iş yaparken anlarsın anlık sn lik kasmalar bazı şehir içlerin yerlerde 2:10 başla dikkatli izle sn lik anlık anlarsın zaten sağ tarafa bak 2:35 kadar 2:33 de var mesela izle 2:33 den sonra cimlere bak yeşilliklere takılıyor hatta anlık ayıkırsın. 2:30 dan sonra komple izle dikkat var sende de var bende biraz daha fazla

1. saniyedeki hareketi diyorsan orada sinyal yerine kabin içi kamerasına geçme tuşuna bastım o yüzden ani değişiklik var. 38. saniyede sağ tarafa baktım biraz. Göründüğü gibi normal. 1:07’den 1:37’ye kadar 30 saniye kabin içi çekim yaptım. Gerisi farklı kameralarla farklı sonuçları görmek açısından her türlü göstermeye çalıştım. Ne anlatmak veya anlamak istediğini çözemedim. Videoyu da çekip attım zaten söyleyeceklerim bu kadar. Konuyu açan arkadaş için de yardımcı olmuştur umarım.
1 Beğeni

2:30 dan sonra iyi izle anlarsın takılma var anlık bak iyi bak sağ tarafa çimlere izle öyle bi

Adamda 1080 var. 6:07’ye bak o dediğinin aynısı var. Sen demesen fark etmeyeceğim bile ki bende neredeyse hiç belli olmuyor. Çok dikkat edince gördüm. ATS’de öyle bir sorun yok. Bahsettiğin problem oyundan kaynaklı olabilir.

1 Beğeni

aynen çünkü herkezte var o sıkıntı ats de yok ama bende ats de oluyor hatta new mexico da kasıyor :smiley: malesef bıraktım ekran kartı alana kadar oynamıycam senin işlemci ne o cimlerle alakalı herhalde sende france ya git bide orda bak yeşillik olan yerde oluyor genelde

1 Beğeni