GRID (2019) - Ana Konu

GRID serisi yeni sürümü ile 10 Ekim’de yayımlanıyor. Şu an Ultimate sürümünü alanlar 2 gün önceden oynamaya başladı.
GRID (2019)
"GRID, benzeri olmayan bir yarış deneyimidir. Eşsiz bir yan yana yarış deneyimi sunan GRID, her bir yarışla kendi yolunu seçme, kendi hikayeni yaratma ve motor sporları dünyasını fethetme şansını elde ettiğin yepyeni bir deneyimle geri dönüyor.

GRID Dünya Liginde yerini al ve GT’den Gezi ve Yüksek Performanslı Arabalara ve Stok ve Süper Modifiyeli otomobillere uzanan hem modern hem klasik olmak üzere en ikonik ve beğenilen yarış arabaları ile ve dünyanın en ikonik konumlarında heyecan verici anlık savaşlarda mücadele et.

GRID, ışıklar söndükten sonraki adrenalin artışından bitiş bayrağındaki coşkuya kadar yarışın her anını yaşatır. Olayların ardı arkası kesilmez; tehlikeli sollamalar, tampon sürtmeleri ve rekabetçi çarpışmalar ve bunların şiddetini artıran çekişmeler, takım arkadaşları ve ilerleyişine ya yardımcı olan ya da bunu engellemeye çalışan bir ezeli rakip.
Adrenalin dolu bu oyunu hemen al."

Steam

Ultimate içeriği
Be an Ultimate Edition GRID player to get 6 months of premium content including:
• 99 extra Career events (33 per season), 12 new cars (4 per season) & Seasonal rewards*:
• Season 1 (Hot Hatch Showdown)
• Season 2 (Track Day Supercars)
• Season 3 (Track Day Hypercars)
• 5 Grid Edition Carbon Liveries (each with added XP boost):
• Aston Martin Vantage GT4
• Pontiac Firebird Modified
• Chevrolet Corvette C7.R
• Mitsubishi Lancer Evolution VI Time Attack
• Renault R26
• 10 player cards
• 10 player banners
• 10 extra unique liveries
• VIP status.

GRID hakkında her şey Codemasters Blog - Racing Ahead

Platform: PC(Steam), PS4, Xbox One ve yakında Google Stadia için çıkacak.
Çıkış Tarihi: 10 Ekim 2019

Dün gece 2 saat aralıksız oynadım. Thrustmaster T300 RS GT ile eğlenceliydi. Ancak bu arcade bir oyun ve direksiyon 180 derece dönüyor. Ona rağmen iyidi. Pist sayısı önce az geldi ama sonra oynayınca tatmin etti ancak yenileri gelecek. Ama onların hepsi Ultimate sürümde bulunuyor. Önce serbest oynanışta birkaç tur yarıştım pistleri tanıdım sonra da kariyer kısmına geçtim zaten çok zorlamıyor. Yapay zeka Hard bile olsa düzgün oynayınca geçiyorsunuz. Denge, kalkış, ABS gibi kontroller 1-5 arasında zorluğa sahip. 2’de denedim sonra 3’e çektim. Grafikler iyi ve yeterli özellikle gece-gündüz farklı saatlerde güzel bir atmosfer oluyor bir de yağmur eklenince tamam diyorsunuz. Seslerde herhalde her araca ayrı özgün ses beklemiyorsunuzdur. :smiley: Sürüş fiziklerinde direksiyon ile keyif veriyor. Zorluğu yükseltseniz de temelde değişen bir şey olmayacak. Codemasters’tan beklenti daha kapsamlı büyük bir GRID (açık dünya da olabilecek düzeyde) oyunu çıkarmasıydı. İlk oyunlarının zamanında ortam böyle değildi. Yine de eğleniyorsunuz.

4 Beğeni

O zaman en etkili oyun deneyimi gamepad gibi görünüyor banada göndermişler bir oynayayım ambargo bittiğinde