Green Hell ''Bilinmezliğin tehlikelerine karşı ne kadar süre hayatta kalabilirsin? ''

Green Hell, Amazon yağmur ormanlarında geçen zorlu bir yaşam mücadelesi. Hayata sıkı sıkı tutunmak için mücadele verdiğin bu dayanıklılık yolculuğunda, yalnızlığın etkileri hem bedenini hem de zihnini derinden etkiliyor. Bilinmezliğin tehlikelerine karşı ne kadar süre hayatta kalabilirsin?

Atmosferi ve grafikleriyle dikkat çeken bir hayatta kalma simülasyonu :slight_smile:

4 Beğeni

Konuyu açmamıştım iyi oldu. Oyun çok ayrıntılı duyurulduğunda o kadar da olmaz demiştim ama yapmışlar bu dönemde kaliteli bulmak zor özellikler içine edilen survival ise… +++ erken erişimde

İlk defa konu açtım, umarım bir hata yapmamışımdır :slight_smile: Grafikler ve atmosfer çok başarılı, fiyatı da uygun, şahsen satın alıp deniyeceğim.

çıkış videosu

1 Beğeni

gamesatis sitesinden oyunu 25 TL şimdi aldım, güzel duruyor güzel :slight_smile:

greenhell için gelen 1.3gb oyuna combat sistemini ekliyor.

ahanda video

ne eklenmiş?

• yeni manyak yerli (Spearman oluyor adı)
  • kabile savaşcılarına yönelik yeni tuzaklar
  • yeni zırh sistemi
  • yeni mücadele (radyo adı)
  • yapay zeka davranışları degişmiş (devriye gezme ve inşaları imha etme özellikleri)
  • kabileri üyeleri vücud boyaları çeşitlenmiş ve yeni saç şekilleri
  • yeni silahlar,mızrak ve tribal yay
  • steam bulut ve yeni diller.
  • bir sürü degişiklik ve hatalar (ayrıntı yazıyor ama gerek yok)

yol haritasına göre ilerliyor sırada (bu aylar) camurdan inşaat olayı gelecek,sonrasında hikaye modu acılacak,yaz ayında ücretsiz dlc cıkacak ve co-op ile finish.

2 Beğeni

18 çeşit dil var ama Türkçe yok… :laughing:

5 Eylül 2019’da tam sürümü çıkacakmış.

1 Beğeni

O zaman buraları canlandıralım :smiley: Birçok düzeltme, Co-op modu ve Türkçe dil seçeneği geldi. Ayrıca %25 indirim mevcut.

2 Beğeni

Vay be son gönderiden sonra 3 yılı geçmiş :smiley:

Bu oyun en son 235 TL civarındaydı, nasıl olduysa tekrar eski fiyata güncellenmiş hatta indirim bile yapmışlar. Ayın bence hesaba :smiley:

Alınacak bir oyun mu sizce parasında değilim elbette, the forest mantığı mi bu oyunda🤔

Evet the forest tarzında hayatta kalmaya çalışıyosun ama daha detaylı şekilde :slight_smile: ilk başlarda baya zorluyor sonradan öğrendikçe sarmaya başlıyor oyun :joy: parasına değer.