Grand Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Mobil kamyon simülasyonu Grand Truck Simulator 2’nin Mayıs 2020’de beta olarak çıkacağı açıklandı. İlk oyunu Grand Truck Simulator ile popüler olmuşlardı ve modlama desteği vardı. Ancak stüdyonun vizyonu ve oyun anlayışı günümüzün şartlarına pek uymadığı için şimdiye kadar garip bir şekilde 2. oyunun takibini yapabildik. İlk oyunun üzerine epey bir özellik katarak ilerliyorlar. Grafikleri ve diğer olayları bir kenara bıraktığımızda araç kontrolleri ile özgün bir şey yaratılmış. PC’de gördüğümüz olayları yapmaya çalışmışlar. 3B hasar modellesi de var.

Çıktığında göz atmak gerek.

10 Beğeni

Grand Truck Simulator 2, beta olarak çıktı. Ücretsiz yükleyebiliyorsunuz.

3 Beğeni

Şimdi telefonda oynadım dersleri geçmeye çalışıyorum da çok güzel olmuş be yapamayanlar utansın pcye portlansa sırıtmaz zaten kontroller ve grafik ayarları sanki pc gibi :d
üst düzey grafik yok ama müthiş özellikler var
şu an bluestacks kurdm orada deneyeceğim

2 Beğeni

dorseyi takmak için inip körükleri kaldırıyoruz, mazot almak için inip biz dolduruyoruz yapsana kardeşim tek tuşla doldurmayı bizi niye uğraştırıyorsun., su bitmiş araba hararet yaptı dumanlar çıkmaya başladı ben su ve yağ ile uğraşmak zorunda mıyım?

boş bir eleştiri

eleştiri değil aslında ironi yaptım, millet simulasyon diye mobil oyun çıkartıyor direkt yazınca bu sefer ağlıyorlar.

1 Beğeni

scs ninde ets2 den Simulator kelimesini kaldırması lazım o zaman

pazarlama stratejisi ama en azından oyunu geliştiriyorlar.

benim oyun bug’da kaldı yağ su ekliyorum yine dumanlar çıkıyor. :joy:

Bir şekilde tekrar çalıştırdım Bluestacks üzerinden :slight_smile: video gelecek gibi duruyor.

Pulsar Gamesoft tarafından geliştirilen devam oyunu Grand Truck Simulator 2 geçtiğimiz hafta Android cihazlar için Google Play mağazasında ücretsiz yayınlandı. Yeni oyun eklenen özellikleri ile mobil platforma kamyon simülasyonu konusunda ciddi ve ayrıntılı özellikler getiriyor. https://www.simulasyonturk.com/grand-truck-simulator-2-cikti/

1 Beğeni

Senin radyatörün bozulmuş, en yakın tamircide değiştir :slight_smile:

Bluestacks 5 çıkmış bu sayede belki mobil oyunları biraz daha sorunsuz oynarım diyorum. Bu oyun ve Infinite Flight ile diğerleriyle başlamayı düşünüyorum bakalım hafta içi test edeceğim.

Yeni keşfettim bu oyunu, harikulade bir şey. ETS 2’de olmasını istediğim hemen hemen her özellik var. Ayrıca detayları genellikle doğru. Yani model yılı, kilometresi v.b aslına uygun. ETS 2’de isterdim 2. el kamyon muhabbetini, yıllandıkça yıpranma muhabbetini ama mobil bir oyuna kısmetmiş.

Yahu motor çalışırken kaputu açtım, gaz verdikçe pervane ve kayışların devri arttı. Manyak mısınız bu kadar detay yapıyorsunuz? :smiley: Şaftın dönüşü bile var.

Her seferden sonra aracı çekip yağ, su v.b bakmak zorunda kalıyorum çünkü 1968 model bir kamyonum var.

Motor sesi hele efsane, kamyonda OM352 motor var bu 302’lerdeki motordan, o lezzeti aldım resmen.

Grafiklerine gelince, ben zaten o tarz grafikli oyunları çok seviyorum, tablette keyifle oynuyorum şu aralar.

4 Beğeni