Grand Theft Auto VI - (GTA 6) Ana Konu

TL çevirirsek 4500TL.

1 Beğeni

klasik cümle ama yaşlandığımı iliklerime kadar hissettim.2,5 yılımız daha var belki de çoğumuzun böyle iştahla oynacağı son gta oyunu da olabilir.Yaşım 26 bir 12 sene sonra daha nerde olurum bilmem ama hevesimin aynı kalmayacağı kesin.Bu oyunu oynamama ne bir hükümet engel olabilir ne de başka bir şey.Hell yess

7 Beğeni

wow

9 Beğeni

araç sürüş mekaniğini de merak ediyorum açıkçası.

1 Beğeni

Bi Tofaş moduyla o sahilde son ses müzikle gezmek varbi hayalimiz

2 Beğeni

:eyes:

7 Beğeni

Easter egg’e gel

1 Beğeni

Bence oyunu RTX 3080-4070 kartlar 2K’da rahatlıkla oynatabilecek. Zaten PC’ye aynı anda çıkmazsa ben şahsen optimize edilmiş olarak geleceğini düşünüyorum. Ama tek temennimiz aynı anda çıkarmaları. Hiç sorun değil update yaparız sürekli. :slight_smile:

2 Beğeni

Şunu görünce bile kafamda otomatik Self Control çalmaya başlıyor, hadi bakalım herkese hayırlı uğurlu olsun beklediğimize değecek bir oyun geliyor :smiley:

6 Beğeni

Sahil şeridin de Cheetah’ı alıp son ses şu şarkıyı dinleyeceğim. Son 2 yıl… :smiling_face_with_tear:

5 Beğeni

17:00’de yayın açıyorum. Dün gece yarım kaldı. Maksat sadece GTA 6 izlemek :smiley:
Bugünü yedi zaten

6 Beğeni

bu daha olası

bu trailerden 1 2 gün önceydi

3 Beğeni

“Tommy Vercetti? Huh! Shit. Didn’t think they’d ever let him out.”

4 Beğeni

18 Aralık’ta ön siparişe açılırsa konsollar için açılır sadece, pc ye gelmeyecek ilk etapta kim bilir kaç yıl sonra gelicek onun için daha pc ye açmazlar ön siparişleri, ki zaten sanmıyorum daha ön sipariş açacakları, şu abartılı fiyatları da bı unutun bence yok 150 dolar yok 120 dolar saçmalamayin :smiley: bu da sonuçta bir oyun, standart sürüm 70-80 den başlar en üst sürüm 100-120 arası olabilir belki

3 Beğeni

Sorun şu bence. Kendileri ile çelişiyorlar verdikleri röportajlarda. Hem bizim için mali bir dönem diye kastettikleri 2025 yılı var. Hem de oyunu sonradan PC’ye çıkartacakları muhabbeti. Bence bu oyunu en çok PC oyuncuları satın alacak ve oynayacak her zaman ki olduğu gibi. Ama bu adamlarda ki kafayı cidden anlamak zor. Belirledikleri saçma sapan bir düzen var ve bu düzene göre hareket ediyorlar sürekli. Ve yine eğer PC’ye sonradan çıkaracaklarsa önümüzde 2 yıl gibi uzun bir süre daha var. Ayrıca bu iki yıl içerisinde zaten PC oyuncularına 2. vatandaş gözüyle bakıldığı için, Kemal Sunal’ın kızarmış tavuğa uzaktan ekmek bandığı gibi sadece videoları izleyerek kendimizi tatmin edebileceğiz. Bu olay beni şahsen çok sinirlendiriyor ve üzüyor.

1 Beğeni

Akım başlasın…

PC GTA VI açar mı?
  • Açar
  • Açmaz
  • Açar ama kasar

0 oylayanlar

3 Beğeni

https://www.reddit.com/r/GTA6/comments/18bgx8t/this_skyline_aint_miami/

yani

1 Beğeni

Aslında satış stratejisi, adamlar para manyağı oldukları için önce konsolda sana sattiriyorlar oyunu sonra PC de tekrar sattiriyor ( tabi bu daha çok Amerika ve Avrupa pazarı için geçerli yani bizim oyunu 2-3 kere almamız artık bu ekonomide kolay birşey değil ) neyse , GTA 5 bunun en güzel örneği bence, gta dışında hiçbir oyunu kolay kolay 2-3 kere satin almaz kimse ama GTA olunca işler değişiyor :smiley: adamlar parayı 2-3 kere sattirarak zaten kazanıyor bide bunun online tarafı var… Orayi hayal bile edemiyorum. Tabi tek nedeni para değil rockstarin pc portları her zaman sıkıntılı çıkmıştır o yüzden ilk başta konsol optimizasyonu ile uğraşıyorlardir, bakalım bu grafiklerle nasıl olucak bu iş PS4 gibi bı konsola rdr 2 çıkarmış bu adamlar ps5te tıpatıp aynı olmasada yakın bir grafik olur bence, gerçi dünden beri ps5 pro beklentisi oluştu İnternette insanlarda

2 Beğeni

Nereden nereye

image

6 Beğeni

Eğer Sony PS6 yı Duyurup Piyasaya Sürmezse 2026 da Pc ye Çıkabilir Diye Düşünüyorum