Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

acık-dünya
madencilik
türkçe
realistik

Optimizasyon konusunda ne tür iyileştirmeler var güncellemeyi indiren ve oynayan olursa yazarsa sevinirim

Yapma diyordu Gold Rush oynama :joy::joy: Fan canavar gibi çalışıyor.Bir sıkıntı olur mu?38692690_2277780452237450_1434211844968415232_n|371x500

Yeni sistemle dün gece girdim gayet iyi diyemem çünkü beceriksizliklerini yine her yerde görebiliyoruz. Etrafteki objelerin sonradan görünmesi yüklenme gecikmeleri, hiç görmediğim umrumda olmayacak bitkilerin ağaçların rüzgarda sallanması saçma sapan işler… zaten haritanın parça parça yüklenme olayına bişey diyemiyorum tebrik ediyorum başarılar

mevsimler 11 ekimde geliyormuş

fps dropları yolda :smiley:

eey scs gör gör

Var mı bir düzelme bu oyunda optimizasyon anlamında

tabi ki de yok :smiley:

yani açıklamalarında oluyor ama somut bi fark göremiyorum. hatta son güncellemeden sonra spotify’da müzik hızlanıyor arka planda :smiley:

Yaz sistemi yeniledim oynayamadım demeyeyim dedim de hala bozuksa satın almanın bir mantığı yok o zaman

yok senin sistemde artık daha iyi çalışır ama genel olarak en iyi sistemde bile bir şeylerin yanlış olduğunu gösteriyor al dene

mesela bende bile 50+fpslere çıkıyor, ama objeler geç yükleniyor. dediğim gibi ses kayması gibi garip şeyler oluyor.

en kötü iade edersin.