Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

Optimizasyon konusunda ne tür iyileştirmeler var güncellemeyi indiren ve oynayan olursa yazarsa sevinirim

Yapma diyordu Gold Rush oynama :joy::joy: Fan canavar gibi çalışıyor.Bir sıkıntı olur mu?38692690_2277780452237450_1434211844968415232_n|371x500

Yeni sistemle dün gece girdim gayet iyi diyemem çünkü beceriksizliklerini yine her yerde görebiliyoruz. Etrafteki objelerin sonradan görünmesi yüklenme gecikmeleri, hiç görmediğim umrumda olmayacak bitkilerin ağaçların rüzgarda sallanması saçma sapan işler… zaten haritanın parça parça yüklenme olayına bişey diyemiyorum tebrik ediyorum başarılar

mevsimler 11 ekimde geliyormuş

fps dropları yolda :smiley:

eey scs gör gör

Var mı bir düzelme bu oyunda optimizasyon anlamında

tabi ki de yok :smiley:

yani açıklamalarında oluyor ama somut bi fark göremiyorum. hatta son güncellemeden sonra spotify’da müzik hızlanıyor arka planda :smiley:

1 Beğeni

Yaz sistemi yeniledim oynayamadım demeyeyim dedim de hala bozuksa satın almanın bir mantığı yok o zaman

yok senin sistemde artık daha iyi çalışır ama genel olarak en iyi sistemde bile bir şeylerin yanlış olduğunu gösteriyor al dene

1 Beğeni

mesela bende bile 50+fpslere çıkıyor, ama objeler geç yükleniyor. dediğim gibi ses kayması gibi garip şeyler oluyor.

en kötü iade edersin.

Selam ağalar ben bişeyi merak ediyorum internetten araştırdım ama bi sonuç bulamadım oyunda el aletlerinde küçük bi kürek var onunla ne yapabiliyoruz :slight_smile: bilen varsa bi açıklarsa sevinirim :slight_smile:

karda böyle görüüyor dün tekrar girdim de klasik sorunlar devam ediyor ancak ayrıntılar yine artmış güzel olmuş
ahh bir de multiplayer olsa

Son gelen güncellemeler ile kasma sorunu biraz çözüldü sanırım. Önceden 1-2 fps’lere kadar düşüyor ve kapatmak zorunda kalıyordum. Dün akşam baya oynamama rağmen gayet stabil çalıştı.

1 Beğeni

yeni eklenecek özellikler

1 Beğeni

Bu oyun yaşıyor mu?

1 Beğeni

hikayeyi geliştirmemek için direniyorlar resmen. oyundaki herşeyi yaptıktan sonra achievementler geldi. açıp oynayasım bile gelmiyor.

tam yeniden başladım dedim ki multiplayer versiyonu çıkar mı acaba?

sonuç:
com%20(1)

Yeni gelecek planları açıklandı daha fazla güncelleme çıkartacaklarmış. 2 yıllık süreçte topluluk ile iletişimlerinin yanlış olduğunu söylemişler. vs. vs. bakalım neler gelecek multiplayer mevzusuna pişmanlar aslında performans daha önemliydi
multiplayer çok başka yapardı be… bence böyle bir oyun için değer bazı ciddi ve zor adımları atmaya…

ayrıca zaten gold hunter oyunu multiplayer desteği ile 2021de çıkacak

Gold Rush The Game oyuncularına Frankenstein Machinery DLC’si ücretsiz dağıtılıyor.

Sınırlı süre için :slight_smile:

nekadar Sınırlı ise artik :slight_smile: hata veriyor, ucretsiz olarak gorunuyor indir dediginde kaliyor .