Geforce exprıence

Beyler optimizayon ediyorum ama oyuna girdiğimde düşük ayarlada sorunu bilen var mı

Bnece bu program gereksiz. Zaten optimize kelimesi yanıltıcı, sadece uygun (?) ayarları sizin yerinize yapıyor. Kendinizin deneme yanılma yaparak uygun ayarları bulması en doğrusudur. Uğraştırır ama daha doğru bir yoldur.

Kardeşim ben kendim ayarladığım mlaa sanki çalışmıyor tırtık sorunu var yakında iken yok uzaktaki nesneler tırtıklı ve aynadan bakınca da ama ayarlar fullde hepsi geforce expreınce baktığımda mlaa kapalı gözükyor optime olduğunda açık oluyor ama oyuna girdiğimde en düşük ayarlada açıyor geforce bakınca optimize et diyor tekrar çözmedim eski halie dönüyor mlaa kapalı gözüküyor

Bu programlarla optimasyonu tam yapman zor. Kendi ayarlarını kendin yapman daha mantıklı olur. Senin sorunun çözünürlükten kaynaklı olabilirmi acaba 4k tv varsa pc ye bağla, Monitöründen oyuna gir. görüntü ayarlarını en yükseğe getir, çözünürlüğü 4k yapıp ölçeklemeyide 400 e getirip kaydet. Yanlız burdada başka bir sıkıntı yaşayacaksın, masaüstüne dönmek istediğinde zorlanabilir, bazende masaüstünden oyuna dönmek istediğinde crash yiyebilirsin benim gibi :smiley: