Futbol Gündemi ⚽

Umarım orda başarılı olur.bence barcelonayı seçmeliydi.başarılı olmak zorunda çünkü daha ilk adımda zirveye çıktı burdan düşerse kötü olur.direk bu kadar büyük bir takıma gitmek bir türk oyuncu için ilk olacak.ajax gibi yetiştirici bir takıma gidip ordan geçseydi kesin çok başarılı olur derdim ama şimdi şüpheliyim

Bakalım Ancelottinin planlarında arda yeterli süre bulup kendini geliştirebilecek mi , Milan 11 garantisi veriyor deniliyordu ama bilemiyorum arda tercihini Realden kullanmış bekleyip göreceğiz . Başkan Perez 2. Ødegaard vakası olmasını istemiyor.

1 Beğeni

İnşallah çok başarılı olur. Peşin peşin kötüyü düşünmektense yeteneğine ve karakterine güvenerek, hemen önümüzdeki sene olmasada kendini kanıtlayacağından ve yeterli güveni alacağından eminim.
Büyük ihtimalle Şampiyonlar Ligi’nde olacak bir takıma kiralanacak. Bir sene dişini tırnağına takıp küsmeden kapris yapmadan oyununu oynarsa elbette yeri daha sağlam olur.
Takım seçimi konusunda çocuğa diyecek hiçbir şey yok. 18 yaşındasınız ve Real Madrid takımı sizi transfer etmek istiyorsa sonuç belli ve bence yoruma kapalıdır. Kimse ben daha acemi şoförüm Ferrari veriyorlar ama ben Opel e bineyim demez, insan doğasına aykırı :slight_smile:

4 Beğeni

son-dakika-arda-guler-real-madrid-e-resmen-imza-16094624_7479_m
Bize bu gururu yaşattığın için teşekkürler arda İnşallah bir gün sende arkandaki kupalara 1 yenisini daha ekliyeceksin

6 Beğeni

ortalık karıştı… Araplar resmen posta koydu bizimkilere. Zaten en başından arabistanda oynanması çok saçmaydı rezalet

2 Beğeni

Paraya tav oldular baştan gitmeyeceklerdi.

açıklamaya bak :joy:

2 Beğeni

uçaklar riyad’a gidiyor. damman’da bekliyorlardı. iyi drama döndü. siyasal islamcılarla bunlar doğal şeyler. olayları bu.

1 Beğeni