Futbol Gündemi ⚽

rezilliğe bakın.

2 Beğeni
  1. dkya kadar geldim, bunun neresinde rezillik dedim kendi kendime. Sonra Göztepe hava atışının ardından sportmenlik dışı bir gol attı (0-1). Sonra bana göre olması gereken oldu Göztepe kaleyi açtı ve Gaziantep skoru dengeledi (1-1). Burada da dedim ki bu işin sonunda rezil bi durum yok. Sonra pozisyon oluyor Gaziantep lehine penaltı çalınıyor, penaltıcı Muhammet Demir golü atmıyor. Bunun bir izahı yok. Bence maç tekrarlansın ve her iki takıma da para cezası kesilip galibiyet veya beraberlik primleri verilmesin.
1 Beğeni

fenerbahçe bugün puan kaybedecek trabzon bugün şampiyon olacak bence

Samuel, Kim, Crespo yokken çok olası.

1-1 biter bu maç

Biz basket, voleybol devamke…

4 Beğeni

Maşallah Bundesliga’nın yarısı orda zaten

2 Beğeni

Süper Ligden kim gitse tokatlanacak. Şampiyonlar Ligi gelirleri kasayı çok rahatlatır ama Hollanda gibi tüm UEFA turnuvalarında firesiz devam edersek ülke puanına çok büyük katkısı olur. Kulüplerin de artan kurla beraber artık Avrupa Ligi ve Konferans Ligine burun kıvıracağını sanmıyorum.
Ligin ilk 4ündeki 3 takımdan Avrupa’da ümitliyim. Konyaspor’un da sıfır çekeceğini sanmıyorum. Türkiye Kupası kazananı olarak gidecek Kayseri-Sivasspor’dan ise hiç umudum yok. Keşke Trabzonspor elenmeseydi de Alanyaspor Avrupa’ya gidebilseydi.

1 Beğeni
Kupayı kim alır beyler?
  • Liverpool
  • Real Madrid

0 oylayanlar

Real dedik ama Live bastırıyor

1 Beğeni

2021-2022 Sezonu Şampiyonlar Ligi Şampiyonu REAL MADRID :partying_face:

Ayrıca Thibaut Courtois’in heykeli dikilmezse çok ayıp olur adama.

2 Beğeni

Bu takım önümüzdeki 4-5 seneyi daha bırakmaz adeta başka galaksiden gelmiş gibiler :smiley:

5 Beğeni

https://twitter.com/nocontextfooty/status/1535701581861093376

1 Beğeni

10 senelik seri bitiyor Bayern adına

İnşallah, bitsin artık bu dominasyon. Çok sıkıcı hale gelmişti Almanya ligi.

1 Beğeni

Dortmund un Loserlik halismi

3 Beğeni

Yine olmadı yine olmadı…

Bu winnerlık başka

Ama hiç hak etmediğini bende düşünüyorum

1 Beğeni

Arda Güler bugün Real Madrid’e katılmak için İspanya’ya uçtu ve ayrıca Türk futbol tarihinin en pahalı oyuncusu oldu (Türkiye’den transfer olan ) transferin bedeli 20m Euro + 10m bonuslarla birlikte toplam 30m. Bakalım Ardayı Real Madrid’de neler bekliyor

5 Beğeni