Futbol Gündemi ⚽

Grealish resmen. 10 numarayı almış, City için Messi gg.

7 Beğeni

Temsilcilerimizin dünkü avrupa maçlarının sonuçları:

Galatasaray 1-1 St. Johnstone
Goller: 60’ Sacha Boey (GS) -58’ Kerr (penaltı - St. John) / Kırmızı Kart: 55’ Muslera

Trabzonspor 3-3 Molde
Goller: Trabzon: 15’ Nwakaeme 58’ Vitor Hugo 74’ Djaniny / Molde: 31’,64’ Brynhildsen 85’ Hussain

Trabzonspor’dan Bakasetas 90+5’te penaltı kaçırdı.

Sivasspor 2-1 Dinamo Batumi
Goller: 54’ Mamuchasvili (Dinamo) 75’ Leke James (Sivas) 90+5’ Kayode (Sivas)

*Ek bilgi: Avrupa maçlarımızdaki son 8 galibiyetin 5’i Sivasspor’dan geldi.

5 Beğeni

ts kıl payı galibiyeti kaçırdı ona üzüldüm ya. yalnız adamlar da 3 defa geldi gol oldu hepsi. bizim Türk takımlarında ciddi defansif anlamda mental eksiklik var. yani ne zaman gol yesek hep basit pozisyonlardan oluyo.

4 Beğeni

kıl payı değil ya fark olurdu o maçta kendi aptallığına verdi maçı 25 tane şut çekti 3 isabetli şut çekmiş molde 3 gol oldu

3 Beğeni

Adana Demirspor - Beşiktaş maçı yarım saat sonra başlıyor, bakalım Balotelli neler yapacak en çok onu merak ediyorum, ilk defa izleyeceğim Adana Demispor’da oynarken.

Edit: Usta forvet lazım usta, adamların ceza sahasına geliyoruz gol yapabilen yok, öyle top ordan oraya gidiyor. Ghezzal-Teixeira-yeni transfer üçlüsü takıma çok iyi gelir.

3 Beğeni

Yaklaşık 10 dakikadır Ads-Bjk maçını izliyorum. Atmosfere ve oyun sertliğine bakılırsa maç hazırlık maçı değil kupa finaliymiş gibi. En ufak mücadele Adana seyircisinin katkısıyla kartlık olaya dönüşüyor.

4 Beğeni

Akıl sağlığınız için Türk Lirasına çevirmeyin :blush:

4 Beğeni

hayatta gitmez

2 Beğeni

bu akşam 19:15’de Leicester City-M. City kupa maçı var.

İngiltere Championship maçları başlamış.

6 Beğeni

İyi hatırlattın unutmuştum.

2 Beğeni

:sleepy:

6 Beğeni

Yıldız oyuncular için Psg her zaman yanlış tercih oldu, Pochettino reisi severim ama büyük maçların adamı değil, oyuncularda da baskı olacağından yine şampiyonlar ligini alamayacaklar.

ben bunu yazdım diye alabilirler.

Areola yine kiralık gönderildi, 6m verdikleri Areola’dan daha kötü kaleci Sergio Rico yine yedek, şu adamı satın 28 yaşına geldi her sene kiralık geziyor.

3 Beğeni

inş messi ronaldo gibi olmaz

2 Beğeni

Messi’nin döktüğü timsah gözyaşlarıymış belli oldu. 2-3 sezondur ayrılacağı konuşuluyordu nihayet bahanesi oldu, ayrılık kararının akabinde PSG yolunu tuttu. Madem kulübünü çok seviyordun ücretinde indirim yapıp Barca da emekli olsaydın.

1 Beğeni

:smiley:
Benim çok başıma geldi aynen böyle kesin yargıda bulunduğum zamanlarda. CL finalinde Chelsea çirkin bir futbol oynuyordu, anlık bir savunma hatasıyla buldukları golle öne geçtiler sonra Çanakkale Geçilmez filmi başladı. Chelsea bu kupayı alırsa bir daha futbol izlemeyecem demiştim. Maçın içinde De Bruyne kasap Rudiger tarafından sakatlandı ve kupa City’nin elinden kaydı gitti.
Ben de “Chelsea bu kupayı alırsa bir daha futbol izlemeyecem” dedim diye Chelsea şampiyon olmuş olabilir. :sweat_smile:

2 Beğeni
7 Beğeni

Neresinden bakarsan bak gereksiz bir macera, neredeyse bahçesinde doğduğun kulübü “terk” etmek için sunulan bahanelerin hepsi bence yersiz. La Liga yönetimi parayı çok bulduysa imzala 2 senelik 2-3 milyon EUR ya bir kontrat sonrada olağanüstü bir törenle Barça da jübileni yap.

Ben gerçekten anlamadım, başarı kazanmak için desen zaten her kupadan ikişer üçer tane var, yeni bir heyecan arıyor desen Fransa liginin çekişmesinden ne olacak (heleki Paris e gelen diğer transferlerden sonra), para desen zaten istediğin herşeye gün bitmeden ulaşabiliyorsun, geriye birtek Barça yönetimi veya bir ihtimal Koemanla artık kulüpte kalamayacak kadar papaz olması ki o bile bence terk etmeye değecek bir sebep değildi.

8 Beğeni

@ONURKULL @Rageon Umarım bunları söylerken Messi’nin 0 Euro maaşlı sözleşme imzalasa bile oynayamayacağını bilerek söylüyorsunuzdur :slight_smile:

3 Beğeni

Tam onu diyecektim ben de; sanırım la liga kulüplerinde harcamanın %70 i maaş olması gerekiyormuş ama messi 0 euro alsa bile %95 oluyormuş galiba yanlışsam düzeltin

3 Beğeni

Onu bilmiyordum sayende öğrenmiş oldum. Cins cins kurallar var artık benim kafa kaldırmıyor beni yormaya başladı bu spor. Altı üstü sahada top oynanacak gören de atom parçalanıyor sanacak. :smiley:

3 Beğeni