Futbol Gündemi ⚽

3 Beğeni

Darbe olmasaydı 16 Temmuz 2016’da Messi, Antalya’da olacaktı. Bu maça gitmek için bileti dahi almıştım ama nasip değilmiş.

1 Beğeni

FIFA, Football Manager vb. konuların aktif olmasını isterim maalesef normal TR futbol gündemi burayı pek ilgilendirmiyor. Faydamıza bir şey göremiyorum. Sporla ilgili daha özel ve faydalı olabilecek konular paylaşılabilir ya da sıfırdan yazılabilir. Son zamanlarda Twitter mesajı paylaşmak kolayımıza geliyor ama günün sonunda yine burada orijinal bir şey yaratılamıyor.

1 Beğeni

Ben genelde burada bilgi paylaşmaya ve bu bilgiyi direkt kaynağından paylaşmaya çalışıyorum. Twitter’ın da parktaki görünüşü, bilgi paylaşımı açısından çok uygun, bilgiyi kaynağından net şekilde gösteriyor, bu yüzden genelde Twitter’dan haberleri atıyorum. Ayrıca parkta sadece simülasyon vb. ile ilgilenen insanlar yok. Futbolu takip eden kişiler de az değil. Burada orijinal ne paylaşılabilir? Transfer döneminde olduğumuz için transfer açıklamalarını paylaşıyorum. Neyin paylaşılmasını istemiyorsanız veya neyin paylaşılmasını istiyorsanız açıkça söyleyin, bundan sonra dikkat edelim.

4 Beğeni

bazılarına katılıyorum ama diğer konularının önüne geçecek gibi duruyor yani paylaşın karışamam nebileyim spesifik haberler daha çok işimize yarayabilir diğer spor dalları bu kadar gözüme batmıyor ama tr futbolu olunca huzursuz oluyor insan

1 Beğeni

Tamam bundan sonra daha çok önem arz eden haberleri paylaşmaya çalışırım.

2 Beğeni

O zaman bir haber paylaştığımızda yorumumuzu da altına yazalım, tweet atıp kaçma konusu olmasın orijinallik katalım.

2 Beğeni

Psv’den 5 yiyince gelen yeni takım kurma isteği

1 Beğeni

Valla bütün transferler için UCL’den elenmeyi mi beklediler? :smiley:

taraftar sussun diye yapılan trasnferler, o rumen’e 6 milyon veren vizyonunuzu seveyim, bu gs başkanında vizyon olsa ilk iş Terim ve Arda’ya zam yapmazdı, boş sayfaya imza atarım diyen ama %100 zam alan evlatçı imPARAtor takımdan gitmediği sürece gs evlatspordur.

1-2 youtube kanalında Rumen oyuncuyu daha önce takip etmiş yorumcuları dinledim.
-Genelde merkez ve ofansif orta saha rolünde,
-İki ayağını da iyi kullanabilen,
-Driblingle adam geçmeyi seven,
-Derinlemesine kilit paslar atabilen bi oyuncuymuş.
Bu youtube kanallarının yorumlarını çok kaliteli bulmuyorum. S Sport ve Socrates Dergi gibi kaliteli popülizmden uzak kanalların tespitlerine ihtiyaç var.
Bu arada oyuncunun FIFA 21 ratingi 72

2 Beğeni

Aziz Yıldırım da böyle transferler yapardı.

O rumen dediğin bu sezon +15 gol katkısı (gol+asist) yapacak ve sizin gibileri susturacak, görürsünüz.

Bu dil hiçbir argümanı olmadan zar atıp bekleyenlerin tarzı yalnız. :smiley:

:slight_smile:

Ya Allah aşkına burayı da twitter a çevirmeyin. Gelsin oynasın sonra anlarız et mi balık mı olduğunu.

Transfermarkttaki 3 tane istatistikle mi bütün tespitin?
Alelade bir ligde 43 maçta 16 gol katkısında bulunmuş bir oyuncunun;
-Nerdeyse futbol sahasının box ringine döndüğü,
-Her temasta düdüğün çalındığı,
-Topun oyunda ortalama 45-50 dk kaldığı,
-15 takımın Galatasaray’a karşı 10 kişiyle topun arkasına geçtiği,
Bir ligde istatistikler bir yere kadar. Ayrıca bu istatistiklere interneti olan herkes ulaşabilir.
Oyuncunun en az 15-20 maçını canlı izleyip sahada nasıl pozisyon aldığı, topu sahaya nasıl dağıttığı, kapalı savunmaları nasıl açabileceği konusunda bilgi sahibi olduğunu düşünmüyorum.
Benim oyuncu hakkında pek bir fikrim yok fakat bu oyuncuyu takip etmiş insanların düşünceleri öğrenmek lazım.

1 Beğeni

Yapılan transferlerin hakkında erken yargıya varmamak lazım gerçekten. Beşiktaş’a adı sanı duyulmamış oyuncu geldiğinde bu kim be yine birilerin çöpünü almışız diyordum sezon sonu ise en değerli oyuncular arasında oluyor. Tersi de geçerli yani takımı sırtlayacağını umduğumuz oyuncu hayal kırıklığı yaratabiliyor.

3 Beğeni

çöp ligde atar, sınırı geçince gol makinaları çamaşır makinasına dönüyor.

6m edecek adamı gs’den önce kaparlar.

Kralları hatırlayalım, gece gece keyifler kaçsın :smiley:

:exclamation: :exclamation: Dikkat !! Videoda çok iyi goller bulunmaktadır, izlemeden önce hazırlığınızı yapınız.