Futbol Gündemi ⚽

Tam bir balon. Şu takımla 11 kişi defans yapıp eşleşme şansıyla, tartışmalı penaltı golüyle Danimarka’yı eleyip finale geldi. Ama finalde hak yerini buldu. İtalya belki de İngiltere’den daha çok final hak eden Belçika’yı çeyrek finalde, daha sonra İspanya’yı yarı finalde eleyip geldi.

1 Beğeni

Immobile mi? :smiley:

1 Beğeni

Aslında çok iyi defans yaptırıyor da atağı hiç düşünmüyor :smiley:

1 Beğeni

Bütün yıldızları kulübede oturttu; Grealish olsun sancho olsun rashford olsun

1 Beğeni

Galiba o. Ben de öyle gördüm.

4 Beğeni

Yunanistan’ın bu tutumunun siyasi olduğu apaçık ortada. Futbolun tüm dünyada birleştirici bir spor branşı olduğunu düşünürsek Galatasaray’a veya herhangi bir spor kulübüne bunun yapılmaması gerekirdi.

Ama dış politikada her geçen düştüğümüz bu rezil durumlar siyasal iktidarın ne ektiyse onu biçtiğinin resmi.

4 Beğeni

Doğu akdeniz meselesinin yansıması, ayrıca gs neden aek yerine bu şikeciler ile maç yapar anlamıyorum.

2 Beğeni
3 Beğeni

:laughing:

2 Beğeni

Adana Demir durdurulamıyor! Son olarak Fatih Karagümrük forması giyen Lucas Castro Adana Demirspor’da.

lucas

4 Beğeni

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak, Ethem Sancak’ın yeğeni oluyormuş.
Belli oldu bu değirmenin suyunun nerden geldiği.
Neyse bu iki cümlenin manası derin anlayana :smiley:

4 Beğeni

Galatasaray’ın yeni sezon formaları belli oldu.

Formaların görüntüleri

2 Beğeni

Volkan Demirel Fenerbahçe’den ayrıldı. Fenerbahçe Volkan Demirel için veda mesajı yayınladı:

1 Beğeni
3 Beğeni

Türkiye Süper Ligi 2021-2022 sezonu fikstürü belli oldu. İşte 3 büyük takımın fikstürü:

3 Beğeni

Beşiktaş’ın formaları bugün saat 19:03’te tanıtılacak. Tahminimce Beşiktaş Youtube kanalından canlı yayınlanır.

2 Beğeni

Beşiktaş forma lansmanı:

3 Beğeni

Bilgilendirme postlarını sen attığın için söylüyorum ; bi başakşehirin fikstür tanıtımına bakmanı öneririm :slight_smile:

1 Beğeni

Ha aynen bunu sabah görmüştüm çok iyi video

7 Beğeni