FS19 ya da 22 için bu mod yapılabilir mi?

Arkadaşlar herkese selam…

Öncelikle Farming Simulatoru 2009 serisinden beri oynayan birisiyim. Fakat sormak istediğim ya da destek almak istediğim bir mod konusu var. Farming simulator 2013 de (yanlış hatırlamıyorsam) eski zamanlarda kullanılan bir saman makinası vardı diğer adıyla saman aspiratörü diye geçiyor. Bu makina benim de çocukluk yıllarımın bir hatırası bizim köyde de toz samanı samanlığa basmak için kullanırlardı. Artık bizde kullanılmıyor ama hala daha kullanılan köyler var. Aynı bu mantıkta çalışan bir mod vardı Farming simulator 2013 de. Elimizde yabayla makinaya samanı verirdik o da samanlığa çekerdi.
Modun resimleri;
Bknz
Bknz
Bknz
Bknz

Şimdi sizlere sormak istediğim bu mantıkla yola çıkarak bu makinanın traktör arkasına bağlayarak çalıştırıp bu şekilde gerçekçi bir mod FS19 veya 22 için yapılabilir mi? Bu şekilde nostaljik bir mod ile gerçekten bu oyunda o eskileri yaşamak istiyorum. Bunu yapsa yapsa bizim Türk modcuları yapabilir dedim. Oyunda hali hazırda var olan bir makina var buna benzer ama benim asıl kastettiğim olay gidip onun önüne samanı yıkıp samanın yok olması değil, saman yığınını biz makinaya vererek yavaş yavaş eriticez. Makinayı diğer ekipmanlar gibi şaft ile bağlayarak başka yerlere de götürebilecek şekilde bir mod olması benim kastettiğim. Bunu yapabilecek ya da yapmayı düşünen kimse var mıdır diye buraya bir konu açmak istedim. Belki benim gibi nostaljik tarıma düşkün birileri de çıkar ümidiyle sizlere bir de bu makinanın çalışma prensibine göre bir video bırakmak istedim :slightly_smiling_face:
Video için;
Bknz

Bir gün Farming simulatörde de görmek ümidiyle…
Teşekkürler :pray: