FS19 Multiplayer

oturum açmak için statik ip gerekmiyor burada giremeyenlerin kendi problemleri ve epic sıkıntıları var
sunucu kurmak için zaten satın alman lazım tek başına açılacak bir mevzu değil

Yani… Çok uğraştım sorunu çözmek için ve bu yöntemle hallettim. Forumdan birisi de bu şekilde halletti problemi. Benim üzerimden sunucu kurulması gereken ve kuramadığım oyunlar vardı. (Browser tabanlı haxball). Onlarda da sonuç aldım. Birkaç kişinin daha denemesini bekliyorum. Umarım başkalarında da işe yarar.

Epic Games Launcher FS19 Dedicated Server Workaround

https://forum.giants-software.com/viewtopic.php?f=963&t=158312

Gördüğüm kadarıyla sitede sorun yaşayanların çoğu sunucu satın almadan, kendi üzerlerinden oyun kurarak oynamaya çalışıyorlar ve sıkıntı çıkan nokta burası. Statik IP meselesi bunun için var.

Linkte sunucu satın aldıktan sonra yaşanan problemin çözümünü anlatmış. Epic’ten bedavaya alanlar muhtemelen sunucu satın aldıktan sonra sorun yaşıyorlardır. Sunucu satın alıp da problem yaşayanlar linke bakabilirler.

Statik IP almadan normal oturum açmak çok kolay yaşanılan sıkıntı Epic’ten FS sunucularına bağlanma aşaması ile ilgili onların çözebileceği bir şey. Her gün bir sürü oyuna girip çıkıyoruz statik IP alma şartı yok.

1 Beğeni

Anladım hocam.

Akşamları kendi aramızda arkadaşlarla oynuyoruz sorunsuz. Gelmek isteyenler aşağıdaki linkten discorda gelebilirler.Maksat muhabbet sohbet lütfen ciddi oynayacaklar gelsin.

Nickname : Baldemar
Sunucu : : Discord

aynı sorun bendede var ama bi türlü çözemedim internetim ttnet zyxel speedtest yaptım 30 mbps hızı var internetin ama çok oyunculuya bastığımda yükleniyor yazıyor 1 dakika falan sonra sunucuya bağlanılamadı diyor yani avrupa server seçme yeri falan çıkmıyor çözümü nedir sebebi nedir allah aşkına bilen biri söylesin iyi akşamlar