FS19 Courseplay Türkçe Yama %100 ( Güncellendi )

Arkadaşlar Merhaba ;
Forumda yeniyim daha önceden takip ediyordum ama üye değildim araştırmalarıma göre courseplay ın tr yaması yok bende kendi çapımda yamayı türkçeye çevirdim ingilizce seviyem çok iyi olmadığı için translate yardımıyla yaptım belki işinize yarar diye sizlerle paylaşmak istedim kurulumu çok basit programsız dertsiz tasasız not defteri ile açılan dosyayı courseplay modundaki translation klasörüne atmak hepsi bu kadar.

Not: şunu belirteyim normalde çeviri işleriyle uğraşmıyorum o yüzden çeviride ufak hatalar olabilir sonuçta translate kullanarak çevirdim yamayı çevirmekte çok zor bir iş değil çok basit bir iş istediğim tüm modları türkçeye çevirebilirim hatta bunu size gösterebilirim bilmeyenler için çok işinize yarar isteyen olursa ayrı konu olarak nasıl çevrildiğini tedaylı şekilde anlatabilirim mantığı çözdüğünüz zaman sizde istediğiniz modu benim gibi çevirebilirsiniz

Kurulum:indirdiğiniz translation_tr.xml Dosyasını, Mod Klasöründeki Courseplay.zip dosyasının içinde bulunan translation klasörünün içine atmak hepsi bu kadar

Hepinize İyi Oyunlar… :slight_smile:

Dosya İndirme linki: translation_tr.xml dosyasını indir - download

6 Beğeni

Teşekkürler.

Teşekkürler

Güzel olmuş ben de ilk çıktığı zamanlar çevirmek istemiştim.
Ancak şöyle bir şey var. Course olayını ders, kurs yerine Seyir, Rota ya da Course adını bırakıp çevirebilirdin.

1 Beğeni

Evet Aslında İlk Banada Saçma Geldi Ama Çeviriyi Translate Kullanıp Yaptığım İçin Böyle Oldu Şimdi Kelime Hatası Olanları Düzenleyip Ekliyorum Yeniden

bende mod klasörünün içinde courseplay.zip dosyası yok nasıl yapacğım

@fuatemree dosya bulunamadı yazıyor yardım edebilirmisin