Fs 19 harita girmeme sorunu

beyler benim fs19 modlarla birlikte haritaya girerken yukleniyor ekranindaki sol ustteki sey donup duruyo cozumunu bulamadim yardimci olurmusunuz ?
(modsuz aciliyo harita)
(modlu acilmiyo?

Serdar merhaba- cok garip bir soru olmus acikcasi. modlu acilmiyorsa yukledigin modlari tek tek dener oyunun acmadigini silersin. eger varsa yeni versiyonunu bulur yuklersin…

2 Beğeni

suan modlarin hepsi guncel 1 moddan 2 tane vardi acaba ondami
?

bak çözumu su modlu sekılde gır o yukleme ekranında é bu tusa bas e tusuna orda kaldıgı yukleyemedıgı moda bak ısmını al o modu sıl duzelır

deniycem ama simdide loading ekraninda kaldi oyun bune ya

reis basiom olmuyo ama nasil olcak o

aga konsol ekranı acılmıysa steamdan oyunun uzerıne gel ordan ozellıklere gel altda oyunun butunlugunu dogrula de bıde ozelden modların ss desını atsana bana

aga steamdan almadim ben oyunu

Oyun içi konsolu açmak için, bilgisayarınızın Belgelerim > My Games > FarmingSimulator2019 klasörü içerisinde bulunan “game.xml” dosyasını sağ tıklayıp WordPad veya Not defteri ile açın. Ardından “consol” ve “development” değerlerindeki >false< kelimesini >true< olacak şekilde değiştirin, ctrl+s yapıp (kaydedip) kapatın. Oyuna girdiğinizde " tuşuna bastığınızda konsolun açılmış olması gerekir.

ustam game.xlm yoktu game dosyasindan yaptim ama sorun olurmu ?

Sorun değil, doğru dosyayı açmışsınız :+1: peki oyun içi konsol açıldı mı?

simdi oyuna giriyorum bakicam birde discordun varsa verebilirmisin ordan konussak ?

birde ben bu konsolu nasil kapaticam ?

Tekrar " tuşuna bastığınızda kapanır. Modlar konusunda pek bilgim olmadığından yardımcı olamayacağım, bilgisi olan bir kişi yardımcı olursa size daha faydalı olur

resi allah senden razi olsun sayende oynayabilecegim

1 Beğeni

Modlardan kaynaklı modların hepsini silip yeni güncel modlar kur bu sorun benimde başıma gelmişti nerdese kafıyı yiyecektim sorunu kendim cözdüm bu arada modlar kendin düzenliye bilirsin bilgisayar 7 zip programın indir ve indirdiğin mod 7zip ile ayıkla çıkardığın dosyalarda şu şekilde dosya var modDesc.xml bu dosyayı not defterinle aç ve dosyanın içinde bu şekilde yazacak modDesc descVersion=“53”>veya 40 42 43 bazı modlardan böyle yazar şu an güncel version descVersion=“51”> dir version 51 düzenlikten sonra 7 ile mod dosyaları arşivine sonra mod klasör yola sonra oyunda Etkinleştir güzelce oyna benim anlattığım bu kadar yardımcı olla bildiğsem ne mutlu bana​:blush::blush::blush:

Merhaba bende harita modu yaptım ama bu ekrandaki seçili olan kalkmıyor ve oyuna girmiyor donup kalıyor bu nasıl çözebilirim

merhaba, oncelikle sunu sormak istiyorum, sizmi yaptiniz yoksa yapili bir haritada birseyleri degistirmekmi istediniz. neden derseniz ayni isimde 2021 yilinda cikartilmis bir harita daha varda ondan sordum. duzenleme bile yapmak isteseniz bu sekilde sorunlar yasanabiliyor. mesela bir yerde isim degisikligi yaptiysaniz onu diger yerlerede uygulamaniz gerekir, ekleme yada silme yaparken yanlis birsey yapmis olmaniz. rar dosyasina eklerken yapilan bir hata. bu boyle uzayip gidebilir.

Hayır ben yapmadım indirdim direk oyun içine attım ama haritaya girmiyor bunu gibi bir tane daha harita var oda anı şekil donup kalıyor önceden 2 tane harita kurdum onlar giriyor

benim fs eskiiden giryodu save sildim bi ara acaba o mu kastırıyo diye sonra yükledim save giriyodu sonra savede takılı kalıyo neden olabilir