FS 19 da g29 ayarları

Merhaba farming simülatör 19 da g29 ayarlarını yapamadım bi yardımcı olurmusunuz

Normalde birsey yapmaman gerek aslinda normal ayarlarda hersey calisiyordu.sen ozellikle neyi ayarlamak istiyorsun ?

1 Beğeni

Oyuna girdiğimde direksiyon kendini salmıyor

Alt-tab yap tekrar oyuna gir salacaktır.

Olmuyor driverı sildim yükledim yine yok

Olması gerekir. Oyunu aç traktöre bin sonra dediğimi yap. Olmuyorsa en son çare önce bi oyun aç ets gibi vs. Sonra orda yumuşuyor. Tekrar girersin. Sürekli olan bişey değil. Driverin güncel olması gerekir.

Olmuyor herşeyi denedim aslında Hasan abinin öyle değil sanırım ve Hilmi şahini izliyosan o da öyle değil nasıl çözdüklerini öğrenebilsem keşke

video cekebilirmisin. program ayarlarini gosteren ve direksiyonu ceksen. yukleyebilirsen internetten gonder yoksa ozelden numarani gonder sonrasinda whatsapp tan yollayabilirsin

Logitech Gaming Software’da FS 19 için profil oluşturup onun feedback ayarını kapatacaksın. Oyuna girdiğinde sert olacak alt+tab yaparak çözebilirsin. Farklı sistemlerde değişik davranabiliyor ama durum budur. Başka bir yolu yok çünkü oyunda feedback ayarı yok. Her araç kullanımı direksiyon bakımından farklı olabilir ama FS19’da bu eksiklik var. T300 RS GT ile boş boş döndürüyorsun her yerin ağrıyor.
Bu düzelmemişken gelmiş oradan Thrustmaster paylaşım yapıyor epicte bedava ürünlerimiz uyumlu hadi oradan dingil

1 Beğeni

Teşekkürler abi sağolsın

Beni de izlesen benim de öyle değil :joy:

Tesadüfen sertlik sorununun alt+tab dışında başka bir çözümünü buldum :smiley: oyun açılırken sert durumdaki direksiyonu hafifçe sağ veya sola ittirin ama zorlamayın. Focus yazısı çıkıp sinematik başladığı anda direksiyon kendini salıyor :smiley:

https://www.simulasyonturk.com/farming-simulator-19-direksiyon-seti-ayarlari-ve-feedback-problemi-cozumu-video/ :relaxed: