FS 17 Multiplayer - Stappenbach Kasabası [2018]

@Emre54 ile Stappenbach haritasında kurduğumuz kasaba-köy sisteminin ana konusudur. Harita hoş olmuş. Mülk satın alma imkanı var. Gerçekçilik katılmış. Diğer modlarla birlikte değme keyfine…

Atımız bile var :smiley:

At modu için

1 Beğeni

Ormanları daha fena :sunglasses:
Su haritayi biri cattle and crops a yapsa bide orman yollari tarladaki gibi camur birikintisi fizigi ile dadlandirilmis olsa varya öff.

Yem fabrikasına müdür arıyoruz.

Farming Simulator 17 multiplayer sunucumuzda sıradan bir hafta sonu… Kendi çiftliklerimizin tarlalarını ilaçlıyor ve atımızla dolaşıyoruz. Stappenbach 17 isimli harita dahil pek çok mod kullanıyoruz.

yem olayı nasıl oluyor

Modun içinde geliyor.

1 Beğeni

stappenbach map ile değilmi

hayır yukarıda zaten modun bağlantısı var

eğer yer varsa katılmak istiyorum

Batuhan ve CDere amelelerini de çiftliğe kattık. :smiley: Mükemmel bir iş çıkartıyoruz.

2 Beğeni

Dün çiftlikte epey bir zaman geçirdik.

1 Beğeni

Hasan Abi beni de ekler misin servera?

2 numaralı ufak tarlaya kavak diktim ufak bir deneme…
Sonra da diğer tarlalarda silaj yaptık.

Genele duyuru! Diğer sunucu açıldığında katılabileceksiniz bunda sadece 4 kişi oynuyor.

:frowning: gene çiftlikteyiz…
akşam zaten silaj yaptık biçtik…
şimdi de goweilden silaj balyası çıkartıyoruz

kullandığınız modlar nelerdir
fotodaki balya sarma modu varmı

FS 17 Multiplayer kasabamız tüm hızıyla devam ediyor. Geçen gece mısır silajı yapıp bir kısmını Goweil makinesi ile yuvarlak balyaya dönüştürmeye çalıştık. Komik anları sizlere sunuyoruz.

1 Beğeni

yav biz bu haritada multi player da ahır aldık başta bariyer açıldı sonra yine kapandı yardımı dokunan olabilir mi

harita profilini kaydetme de sorun olabilir

Nasıl düzeltebiliriz

Stappenbach bitti :smiley: bu balyalar çok lag yaptı vs. bıktık artık sona erdi. Yeni macera başlıyor :smiley: