Freightliner Cascadia Ön Siparişi Verenler

American Truck Simulator 'e çok yakında eklenicek olan Freightliner Cascadia modelini ATS’de satın alacaklar bu konuda kaç tane hangi konfigürasyonda alacağını yazabilir :smiley:

Freightliner markası Cascadia modeli ile American Truck Simulator‘a resmen geliyor. Daimler Trucks Kuzey Amerika‘nın bu özel desteği sayesinde Amerikan yollarının en popüler kamyonu Freightliner Cascadia® çok yakında ATS için yayınlanacak. Cascadia® çekicisi için Freightliner tarafından bir milyon saatten sonra fazla AR-GE çalışması ve milyonlarca mil gerçek dünya testi yapılmış. Freightliner’ın şimdiye kadar sunduğu en gelişmiş otoyol kamyonu olarak tanıtılıyor. Gelişmiş aerodinamik sayesinde havayı bölüp yakıt verimliliğini artırmaya yardımcı olunuyor. ATS’de Freightliner Cascadia’nın Aero paketi de bulunuyor. Cascadia aracı Detroit™ motor kullanıyor. DD15® ve DD13® motoruna sahip olan araçta DT12™ On-Highway Series şanzımanları yer alıyor.

(https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-freightliner-cascadia-resmen-tanitildi-kendi-motor-sesleri-ile-geliyor/)

1

02

14 Beğeni

Kişisel kullanımım için bir adet full paket :blush:
Detroit Diesel 60 series custom engine 18 speed eaton manuel

7 Beğeni

Ben de kişisel kullanım için en iyisini en pahalısını ve kırmızı rengini ön sipariş verdim. :smiley:

5 Beğeni

Oyuna eklendiği günden itibaren kullandığım Mack’i garaja çekip veya şoföre verip kendime en dolu paketinden beyaz renk Cascadia alabilirim :smiley:

4 Beğeni

Ben bir tane beyaz sipariş verdim.

4 Beğeni

Mavi renk sipariş ettim. Galeriden haber bekliyorum teslimat için. :smiley:

4 Beğeni

Bende Sleeper Kabin 126" BBC 72" RR FULL+FULL Kırmızı Rengini sipariş ettim.Galeriden haber bekliyorum :smiley:

4 Beğeni

1 adet kırmızı-siyah Cascadia siparişi verdim. Muhtemelen Çarşamba günü telefon gelir ve Perşembe öğle saatlerinde Oxnard’a doğru Eugene şehrinden canavarı almak için yola çıkarım.

5 Beğeni

ben mavisini sipariş ettim şimdi para biriktiriyom. olmadı kredi çekcem :smiley:

4 Beğeni

önce bir dokunmam lazım (hasan sarısı banko)

9 Beğeni

Yaw kardeşim ben de sipariş verdim mistral gri hala gelmedi ne zaman geleceğini de söylemiyorlar yenisini alacam diye eskisini sattım aracım yok esnaf adamı soktukları şekle bak ya

5 Beğeni

Fazlasında gözümüz yok, Bir adet Siyahta Ben aldım taksitle…

1 Beğeni

En pahalısı iyidir :smiley:

1 Beğeni

@BabyYoda Ya bende kısa sürede o kadar mesajı görünce dedim aha bişe oldu. Ayrıca dostum üşenmedin mi ya bu kadar yazmaya :smiley:

1 Beğeni

Sadece 10 kişi Cascadia alıcak galiba :smiley:

1 Beğeni

327 milyon dolarım var para yoksa borç verebilirim. :joy:

626k dolarım var ve kendim kastım :sunglasses: :rofl: :rofl: Borçsuz, kredisiz.

Sırf Cascadia geldiğinde en iyi modifiyeyi yapayım diye. Feda olsun Cascadia’ma. Az kaldı kavuşuyoruz.

3 Beğeni

Kiralayacak yok mu benim gibi :smiley: :smiley:

3 Beğeni

Ets 2 ye sarmasaydım bende yapardım o parayı. :slight_smile:

1 Beğeni

İlk bi duyuru yaptılar. Kör Meliha bile anladı Cascadia olduğunu. 5 gün sonra resmen Cascadia olduğunu duyurdular. 5 gün geçti hala ne zaman çıkacağı belli değil. SCS bi çekici getirecek alt tarafı ama bi kere de milleti baymadan yapsa şu işi keşke.

3 Beğeni