Forza Motorsport 7 - Ana Konu

Haftasonuna ertelemişler cumartesi yada pazar çıkar güncelleme tahminen

Ücretsiz aracımızda var 2018 Honda Civic Type R

2 Beğeni

Eskisi cok hosuma gidiyordu

Bu arada G920 aldım vitesle beraber sıkıntı şurda kol ile ghep birinci gelirken direksiyon alınca sonuncu gelmeye başladım adamlar agrasif oynuyor yahu

1 Beğeni

otomatik vitesle alışmaya çalış feedback ayarlarını iyice yaptın mı? çok uğraştırıyor özellikle pcde

Bendeki Xbox one sürüş te sıkıntı yok free play de rakipler agresif

gamepad ile forza 7 performansı nasıl? almak istiyorum arkama yaslanıp rahat rahat takılmak için bir de rocket league var tabii

Sadece Rocket Legaue için bile gamepad alınır, oynanışı baya değiştiriyor ve kolaylaştırıyor. Tabi Forza tarafını bilemem ama F710 tavsiye edebilirim.

f710 değil xbox gamepad alıcam da sallıyorum

1 Beğeni

Ben xbox one s kullaniyordum şu an xbox one x kullanıyorum . Horizon 3 ün tabiri caizse içinden geçtim motorsport 7 yide oynuyorum aktif olarak gamepadle mutluyum şu anlık . Ama önemli husus , sürüş ayarlarında normal , simülasyon gibi ayarlar var horizon 3ü simülasyonda oynarken motorsport 7 gamepadle simulasyon modunda oynanmıyor . Yada ben beceremiyorum bilemedim . Zorluyor baya

Temmuz güncellemesi yarın çıkıyor

temmuz güncellemesi ve top gear araç paketi dün akşam yayınlanmıştı ben biraz erken paylaşmıştım

şimdi girip bakınayım biraz

1 Beğeni

Forza Motorsport 7’nin Şubat 2019 Güncellemesi

Forza motorsport 7 almak istiyorum ama artık guncellemede almıyor sizce almaya değer mi şuan için ve klavye çok zorlanirsam belki kol ile oynamayı düşünüyorum. Horizon 3-4 hepsi var ve bitirdim bu arada klavye ile rahat oynayabilirmiyim

klavye ile oynanıyor ancak gamepad tavsiye ediliyor ve tabii direksiyon pist olunca gamepad şart ve xbox gamepad olmadan olmuyor

1 Beğeni

Alicam sanırım horizon çok keyifli ama birazda pistte turlamak lazım :blush:

Güzel bir ekip buldum her hafta cuma günü yarışlarımız var