Forza Motorsport 7 - Ana Konu

Turn10 stüdyosunun Microsoft için geliştirdiği özel platform oyunlarından olan Forza Motorsport 7, 3 ekim’de global çıkışını gerçekleştirecek. Bu yazı altında oyunu konuşabiliriz. Bir sürü oyun çıkacak ama benim artık Forza serisine özel bir ilgim var. Sağolsun Forza Horizon 3 :smiley:

İlk olarak bilmeniz gerekenlere buradan öğrenin!

İlk bilgiler ve duyuru konusu

Sistem gereksinimleri açıklanmıştı

İlk 167 araçlık liste

Hoonigan araç paketi

Desteklenen direksiyon setleri

Demo sürümü 19 eylülde çıkacak

FM7 ile ilgili başka konular açılabilir. Malum yarışlar düzenleniyor, etkinlikler yapılıyor, araç testleri vs.

ilk oyundan beri tüm seriyi oynadım şuan kararsızım. xbox için almak istemiyorum pc’de nasıl olur onuda bilemiyorum. :thinking:

1 Beğeni

19 Eylül’de demo çıkacak yani yarın! :smiley:

1 Beğeni

Forza Motorsport 7 Demo çıktı.

1 Beğeni

Forza Motorsport 7 demosunu indiriyorum. 22,82 GB yer istiyor.

Buradan indirin https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/forza-motorsport-7-demo/9p2xh29364lh

Bilgilerini burada vermiştim

Yarın çıkış konusunu yazacağım.

1 Beğeni

Çıkış konusu burada
https://www.simulasyonturk.com/forza-motorsport-7-demosu-cikti/

Forza Horizon 3 oynayan biri olarak demodaki farkları ciddi anlamda hissettim. Klavye ile oynayamadım direksiyonu aktif edip deneyeceğim. Akşam yayından sonra belki yarım saat buna ayırabiliriz.

1 Beğeni

Direksiyon ile şu an test ediyorum. Direksiyon derecesinin dönüş görüntüsü yine artmamış. Feedback ayarlarıyla uğraşıyorum. Tam sürümle birlikte yayınlanacak olan rehberleri bekleyeceğim üzüldüm. Project CARS 2’yi beklememin nedeni de direksiyonu kullanacak olmamdı.
Derece ayarı yok… yani… FH3 zaten PC’de direksiyon seti bakımından kötüydü yeni oyunda da devam ediyor.

Direksiyon bağlıyken klavye ile kontrol sağlanıyor. FH3’te olmuyordu hızlı dönüyordu vs. ayar kaçıyordu. Bu güzel.

Direksiyon ile sürüşten yabancılardan rahatsız olmuş.

vaybe 2005 yılında başlamıştım forzaya zaman nasıl geçiyor anlamak mümkün degil.

Bugün direksiyonla oynadım. Ayarlamaları yaptım sayılır alışıyorum. Ama şu derece olayı beni bitiriyor. Kamyon yarışları favorim…

Oyunun birkaç videosunu izledim… Oynayanlar araç kontrollerinin bizlere muhteşem aktarıldığından özellikle araçlar arası sürüş hissiyatının değiştiğinden falan bahsetmiş. Görsel olarak da süper duruyor. Ancak ben sadece pistte araç sürmekten pek keyif almıyorum… Ancak bu işi en iyi yapanın bu adamlar olduğu da su götürmez bir gerçek !

Forza Horizon 3 hala oynanabilir ve uzun süre de öyle olacak. İndirimde satın almanı tavsiye ederim. NFS çıksa da Forza bi başka! :smiley:

Forza Horizon 3 var zaten onu bayılarak oynuyorum reis… NFS benim için Underground 2’den sonra bitti :smiley: Forza bambaşka bir deneyim !

6da da vardı ama pek uğraşmamıştım bugün tam olarak oynadım tadı damağımda kaldı :smiley:

Bu ay sonu ya da 3 ekim’de artık anahtarın gelişine bağlı oynamaya başlarız oyunu :slight_smile:

Ön yükleme bugün başladı. Ultimate sürümlerini sipariş verenler erken oynayacak. 3 ekimde globale çıkacak. Bize hangi gün gelir bilmiyorum.

Ultimate sürümü az önce geldi gece yarısından sonra yüklemeye bırakıcam. 100 gb nasıl inecek görecez :smiley:

Merdivenle :speak_no_evil: