Forza Horizon 5 [ana konu]

Forza Horizon 5 – PC sistem gereksinimleri ve desteklenen direksiyon setleri

https://www.simulasyonturk.com/forza-horizon-5-pc-sistem-gereksinimleri-ve-desteklenen-direksiyon-setleri/

8 Beğeni

şehirde turluyorlar

futbol stadyumu eklenmiş devasa :d

6 Beğeni

:heart: :heart: Araç listesi

2 Beğeni

Taycan
Yeni Supra
Yeni Defender
Velar dikkatimi çeken yeniler oldu.
Gerisi Horizon 3-4 copy paste :smiley:
BMW listede yok ayrıca :thinking:

2 Beğeni

bende şimdi farkettim onu :smiley: eklenir muhtemelen dünkü liste hafta falan değişir muhtemelen acaba yeni model BMW araçları olsa güzel olur :slight_smile:

2 Beğeni

Motorsport 7 'ye M8 GTE getirmişlerdi
Büyük ihtimal normal versiyonu da görürüz 5’te.

2 Beğeni

Gelsin gelsin :smiley:

1 Beğeni

Velar zaten vardı FH4’te

3 Beğeni

Bugatti gelmiş BMW yine yok :smiley:

1 Beğeni

Forza Horizon 5 videoları düşmeye başladı. Yarın iletişime geçiyorum. Yayın olayları erken başlatıldı zaten tanıtım sürecini de görmüştünüz. Çıkana kadar epey video olacak. Yayıncılara oynatıp sürekli yayıp pre order patlatmak… şu an mantıklı tek pazarlama hareketi

3 Beğeni

Gelsin abi bir an önce ya :smiley: harbiden 4 gözle bekliyoruz… dayanacak gücüm kalmadı :smiley:

2 Beğeni

Yeni menü görünümü güzel olmuş

5 Beğeni

Aynen güzel görünüyor burası

1 Beğeni

Sanırım TR tarafını es geçmişler. Xbox ekibine ilettiler ama şu an gelen giden yok. Bu hafta bitmeden olayı çözeriz.

4 Beğeni

Yabancılar FH5 ile akmaya devam ediyor. :smiley:

5 Beğeni

@HasanOfke

7 Beğeni

Acaba fh5 tede Explorer.exe kaynaklı oyundan atmalar olacak mı ? :grinning: Fh3 fh4 ve mfs2020 de bende habire oyun kapanıyordu da Explorer exe durdurunca kapanmiyordu

1 Beğeni

İlginç. FH3’te ana oyunu + iki harita dlcsini bitirdim, FH4’te de ana oyunu + Servet Adası dlcsini bitirdim ve bunların harici de vakit harcadım ancak böyle bir sorun yaşamadım. 4’te toplam 3-5 kere atmıştır onun da explorer.exe kaynaklı olduğunu sanmıyorum, 3’te ise hiç attığını hatırlamıyorum.

2 Beğeni

FH3 te yapay zekaya korna çalinca peşimize takip konvoy yapiyorduk 4 te bu yoktu keşke geri getirseler şu özelliği bayiliyodum ben ona bide fh4 te 700 e yakin araçla oynadiktan sonra fh 5 teki araçlar bana az geliyo inşallah çabuk gelir dlcler

1 Beğeni

4’de korna çalınca gazlıyorlar makas atıyorlar, online oynamaktan daha zevkli.

5 deluxe olmadan boş, gamepass ile biraz oynarsın sonra car pass araçları çıkınca uzaktan bakarsın.

1 Beğeni