Forza Horizon 4 - Ana Konu

Forza Horizon 4 ile birlikte duyurulacak olan Project S adında Xbox One Driving Wheel ortaya çıktı.

Xbox One ve Windows 10’da çalışacağını kesin olarak belirteyim. Başta Xbox One sürüş oyunları olmak üzere çoklu platformda iş görecek. PC’de hemen hemen her sürüş simülasyonunda desteklenebilir.

Pedallar, vites yok!? Olmasın amaç eğlence değil mi? O tür şeyler isteyenler için yeterince ürün var. Tabii bu sadece direksiyon simidi görseli başka parçası var mı yok mu bilmiyorum ama olmama ihtimali çok yüksek.
Amaç eğlence amaç ağır simülasyon isteyen kitleye ulaşmak değil. Bu çok şeyi değiştirecek gibi duruyor.

Direksiyon simidinin altındaki parçanın arka kısmı(fotoya göre) simidin ortasındaki parçayı tutuyor ve böylece olduğu yerde döndürebiliyorsunuz.
Deli kadir gibi elinize oyuncak direksiyon alıp sağa sola kaldırmıyorsunuz diye tahmin ediyorum ama şarj ünitesi olabilir. Orada da kullanılıyordur bunun dışında Kinect tarzında kablosuz controller işlevi görüyordur. Bu da harika :smiley: Ama olduğu yerde 900 derece dönmesi lazım o efsane keyif verir :smiley:

Ayrıntılar geldikçe aktaracağım.

Forza Horizon 4 ile birlikte duyurulacak olan Project S adında Xbox One Driving Wheel ortaya çıktı.

Xbox konferansı hazırlıkları sürüyor sızıntıları bekliyorum

Forza Horizon 4 tanıtılmadan önce yayın açıp Forza Horizon 3 oynayayım diyorum tanıtılınca onu değerlendiririz.

oyna oyna elin alışşsın, 4. cıktıgı gün yayın acta nasıl anahtarını alıyorum insanlar canlı görsün :slightly_smiling_face:

Tamam gorusucez :wink:

ingiltere/biritanya :slightly_smiling_face:

4 Ekim.

bir şey demiyorum

hovercraft’ta eklenmiş :slightly_smiling_face:

2! ( 10 karakter)

1 Beğeni

motosiklet varrrrrrrr

her zamanki gibi şahane ve bu yıl beleş :slightly_smiling_face: thank you phil amca :kissing_heart:

IGN demosu

Türkçe dublajla geliyor!

1 Beğeni

yarış oyununda türkce? hikaye odaklı oyunlar varken garip olmuş

her şeyi yazıyorum çok uzun oldu :smiley: ama SİZE ÖZEL

forza motorsport her yeni oyunda bir arac markası ile ortaklaşa çalışır ve kapagına onu koyar ve o arac ile tanıtır.
bunuda ekle müdür :slightly_smiling_face:
ingiltere geciçtigine göre saçma sapan yok olmuş ingiliz araçları gelicek bunun dışında herşey iyi.

oooo eklendi…

1 Beğeni

Forza Horizon 4 Duyuruldu! Birleşik Krallık’ta Geçiyor…

Türkçe dublaj desteği ve dinamik mevsimler sürprizi…