Forza Horizon 4 - Ana Konu

forza cıkarsa alırım

haziran ayında resmi olarak e3 fuarında tanıtılıcak.
sonbaharda cıkar,paraları biriktirin sistemleri güncelleyin :slightly_smiling_face:
konuyu ana konuya cevirdim.

Bir duyurulsun da elalem oyun görsün #Paybackçilerağlıyor

1 Beğeni

E3 fuarında duyuru gelecek . Eylül sonu oyun çıkacak . Bütün yaz horizon ı beklemekle geçecek yine :smile:

Xbox Avrupa’dan bir temsilci Forza Horizon 4’ün E3 2018’de resmi olarak duyurulacağını belirtmiş.

“There have been many speculations about where the next Forza Horizon will be and that is what we will tell later, at E3,” Delgado added.

İspanyol sitesinde söylemiş

Spekülasyonlar arasında Dubai de var ama olmasın napcaz orada mis gibi Japonya varken :smiley:

Electronic Entertainment Expo 2018;
Başlangıç:12 Haziran, Salı
Bitiş: 15 Haziran, Cuma

Japonya varsa neon aydınlatma vardır drift vardır

1 Beğeni

Forza Horizon 4, E3 2018’de Tanıtılacak!
Sıradaki Forza Horizon oyunu önümüzdeki aylarda resmen duyurulacak.

https://www.simulasyonturk.com/forza-horizon-4-e3-2018de-tanitilacak/

2 Beğeni

hayda şimdi de birleşik krallıkta geçebilir söylentileri var
fm7nin so ngüncellemesinde bazı araçlar eklendi austin fx4 taxi falan buradan demişler ki fh4 belki ukde geçebilir
playground games zaten uk şirketi o yüzden japonya gibi riskli bir bölgede yapmak yerine ingiltere olabilir bilemiyorum altan :smiley:

1 Beğeni

Bugün bende bir yerde ispanya ve portekiz taraflarında geçebilir söylentileri gördüm . E3 fuarınada daha 1 ay var . 1 ay sonra öğreneceğiz bakalım :smile:

BSC haberi tamamen yetersiz bilgilerle dolu alakası bile yok. Ayrıntılarıyla aktardım.

https://www.simulasyonturk.com/forza-horizon-4-icin-yayinlanan-konsept-gorseller-gercegi-yansitmiyor/

FH4’te artık hayvanları sadece sahnelerde değil normal oyun içerisinde de görebilmeliyiz. Tabii çarpalım demiyorum ama belki de ruhuna aykırı olduğu için yapmıyorlar fakat sırıtıyor. Ramazan bayramından önce zaten ne olduğunu göreceğiz :smiley: HEDEF 1000 ARAÇ MI?

Haftaya bugün buralar yıkılacak! :wink::wink::wink: Sızıntılar muhtemelen önümüzdeki birkaç gün içinde gelmeye başlar.

e3 sonrası xbox live & forza hub sürekli güncellernir. genelde cumaları forza etkinlik günü oldugu için tansiyonu giderek yükseltiller.

benimde 13. yıl dönümümde geçtiklleri kıyak için teşekkürler :slightly_smiling_face:

Şu fotoğrafla ilgili bir tahmin görmüştüm bir yerde . Fotoğrafda dikkatli bakınca "habibi cafe " adlı mekan ismi var . Internetten aratınca los angeles china town olarak gösteriyor konumu .
Yapımcı sağ gösterip sol vuracak sanırım . Amerikaya geri dönebiliriz :smiley:

13 yıllık forza deneyimimde böyle görsel görmedim. her zaman oyun içi net görseli olmuştur.

geçen ki haberde bahsettiğim firmanın hazırladığı konsept görseller - hiçbir zaman gerçek oyun mekanını yansıtmamış öylesine çizilmiş

Forza Horizon serisinin geliştiricisi Playground Games, Microsoft tarafından satın alınmış.

Haftasonu yeni bilgiler gelmeye başlar merakla bekliyoruz