Formula 1 Kulübü

İlk iki değişmedi, Valtteri uzun zaman sonra yarış kazandı. Checo bu sefer iyi bir istikrar sağladı. Lewis ile iyi bir mücadele vererek ‘‘Ben hala buradayım’’ dedi. Lewis demişken motor değişiklikten sonra podyuma bile çıkabileceği yerde takımın hatası sonucu ancak 5. olabildi. Fakat şunu söylemeliyim, Lewis gerçekten de nerede ne yapacağını iyi biliyor. McLaren tarafı bu yarışta yavaş kaldı. Mick için üzüldüm, Seb için bir şey söylemek istemiyorum. Fernando start anında attığı spinle birlikte yükseliş gerçekleştiremedi. Alfa Romeo’lar yarışa iyi başladıktan sonra son turlara doğru, hiç pite girmeyen ve Texas’a gitmeye kararlı olan Esteban’ı geçebilselerdi, puan/puanlar alabilirlerdi. Ancak günün en büyük sürprizi ve uzun zaman sonra günün sürücü seçilen Carlos’tu ve tam 11 sıra kazanarak olağanüstü bir performans gösterdi. Evet, yine güzel ve heyecanlı bir yarışı daha geride bıraktık…

NOT: @doksanbpm ve @BabyYoda yarışı canlı olarak izlemek nasıl bir duyguydu, özellikle araçları vs. vs. :slight_smile:

2 Beğeni

ya şöyle söyleyeyim, o araçların sesini duymak bile insanı rahatlatıyor… gram rahatsız olmuyorsun. hayatında hiç izlememiş insanları bile izlettiriyor :innocent:

2 Beğeni

2010 Türkiye GP’sinden sonra ilk defa bir yarışı canlı izledim. Tek kelimeyle mükemmeldi. O motor sesi bile ayrı bir zevk veriyor insana :slightly_smiling_face:

Fakat pistte satılan yiyecekler çok pahalıydı (bir keke yaklaşık 20 lira verdim a.k)

2022 aracını gördüm oldukça güzeldi ve şuan ki arabalardan daha küçük duruyordu. İntercity’nin kendi yarışları vardı. Girişlerde ve çıkışlarda çok beklesemde güzel bir haftasonu oldu benim için. Haftasonu boyunca yaşadıklarımı, çektiğim videoları ve fotoğrafları yarın paylaşırım.

2 Beğeni

Kudur Hamilton tezahüratlar Bottas’a :rofl:

3 Beğeni

Tekrar bekleriz :rofl:

2 Beğeni

Yarışı internetten seyrettim. Açıkçası ben zevk alamadım yarıştan niye bilmiyorum ama bizim millet biraz abartıyor gibi, yok bottas yok hamilton. Nerde o schumacher ve alonso kapışması, V8 Motor sesleri…

5 Beğeni

Aynen öyle hocam :rofl:

1 Beğeni

Valla benim bir ara uykum geldi. :joy:

2 Beğeni

Yağmur dolayısıyla DRSde yoktu, belki son 15-20 tur falan silik lastiklere geçilecek bir durum olsaydı yarıştan zevk alabilirdik. Yanlış hatırlamıyorsam Verstappen pistte hiç geçiş yapmadı.

2 Beğeni

Bottas ve Verstappen başladıkları yerde bitirdiler yarışı. Bir tek Leclerc pite geç girince pite girene kadar önde durdu. Leclerc’in pitinden sonra Bottas ile Verstappen aynı yere kavuştu.

2 Beğeni

ak çocuklar için muhteşem bir organizasyondu, köleler yine fırça yemiş. :joy:

5 Beğeni

Bir an cidden Leclerc’in pite girmeden 1.liğe oynayacağını düşündüm.

Oo sen V8 sesini bile dinlemişsin. :full_moon_with_face: Hem de efsane RB6’yı bile yarışta görmüşsün.

2 Beğeni

Vettel ve Webber çarpışınca çok üzülmüştüm :confused:

2 Beğeni

Underrated

6 Beğeni

Ocon haftasonu baya iyidi

2 Beğeni

ÖZ KARDEŞİM

5 Beğeni

:pensive:

2 Beğeni

Sakın bunu yapmayın !