Formula 1 Kulübü

Yapmak lazım aslında

6 Beğeni

alandayız

12 Beğeni
3 Beğeni

10 Beğeni

çok güzel videolar var fakat telefondan yükleyemiyorum…

4 Beğeni

adam yine susuz kaldı. :joy:

5 Beğeni

14 Beğeni

:rofl:

3 Beğeni
7 Beğeni

Asfsdasdfsadfsaf şuan Clio yarışı var pistte 6 ve 25 numaralı Clio’lar arasında fena bir çekişme var :smiley:

2 Beğeni

Mülteciler Türkiye’ye giriş yapıyor.

3 Beğeni

Sıralama bile yarış heyecanı gibi nedense :grin:

4 Beğeni

OHA MSC 14 :dizzy_face:

1 Beğeni

Mscyi seneye görücez ama mazepinden pek umudum yok
Sonuçta yeni kurallar yeni araçlar ve haas seneye hazırlanıyor umarım bu salak durumlardan bir nebze çıkarlar

1 Beğeni

Ottoman GP :prayer_beads::face_with_raised_eyebrow:

2 Beğeni

Rönesans Tablosu :smiley:

4 Beğeni

Bu arada aklı olan arabayla gelmesin rahat bir yarım saat bekledik çıkmak için :confused:

3 Beğeni

hocam zaten araç kullanmak çok mantıksız, iyi ki personel olduğumdan servisim var rahatız :smiling_face_with_tear:

2 Beğeni

Yeni pist tur rekoru ile pole’ü almasına rağmen Lewis 11. sıradan başlayacak, en azından hasarı en aza indirmiş oldu. Max, yarın kirli taraftan nasıl bir kalkış yapacak merak konusu. Checo bekleneni veremedi, Fernando Alpine için en iyi grid pozisyonu alırken, Pierre AlphaTauri’yi sırtlamaya devam ediyor. George son virajda yaptığı hatada Q3’e kalamadı. Asıl sürpriz bence Mick yaptı, kendisi için en iyi grid pozisyonunu aldı. Bu Haas için iyi bir hafta sonuydu. Burada ilk defa yarışanlardan biri olan Yuki gayet iyiydi. Merak edilen diğer konular ise Carlos, Dani ve Lewis üçlüsü nasıl yükselecek. Charles, Pierre, Checo ve Fernando nasıl bir kalkış gerçekleştirecek. Heyecanlı geçen sıralama turlarından sonra harika bir yarış bekliyorum…

7 Beğeni

“Platinum”

8 Beğeni