Formula 1 Kulübü

Bu gereksiz şahıs niye bu kadar ünlü oldu :thinking:
Ferrari’nin de işi gücü yok hala bu tarz boş işlerle uğraşıyorlar. Bu kafayla daha 14 sene bekleriz şampiyonluk için. Tifosiliğimden utanıyorum vallah :no_mouth:

2 Beğeni

Sıradan TikTok fenomeni işte. Ben de anlam veremiyorum Ferrari neden toxic sosyal medya fenomenlerine sarmış. :confused:

3 Beğeni

Ya öyle diyorsun da bu Khaby çok ünlü biri ya :slight_smile:

Ferrari bu kadar düştü işte…
Bir Jean Todt, Ross Brawn, Schumi yıllarına bakıyorum birde şimdiki haline…
Bu üçlü gittikten sonra Ferrari’nin çöküşü başladı ve hala çökmeye devam ediyor :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Bebekler bile tiktoker denilen şeylerden daha akıllıdır.
Saçma sapan “içerik” denilen anlamsız, boş, eğlence olduğu sanılan ama bildiğin kalitesizlik

İnternette bunları izlemek zorunda kalacağıma gebereyim daha iyi

4 Beğeni

oha 112 milyon takipçisi var ve yaptığı tek şey zeka engelli taklidi yapmak, Ferrari gibi bir marka şunun etkileşimine veya parasına mı muhtaç kalmış?

2 Beğeni

hyper casual oyunlar gibi bunlar da tek elle bakılan hesaplar :smiley: geçen izmir otogardayım denk geldim birine adam adam oynata oynata ilerledi en sonunda ablanın biri koca göğüsleriyle show yaptı kapattı
kötü bir şey değil de nebileyim çok saçma

arada benzer platformlardan mail geliyor ısrarla yazıyor sövüp sayıcam kıza acıyorum

4 Beğeni

Halay zamanı :rofl:

4 Beğeni

@BabyYoda yerine :smile:

3 Beğeni
3 Beğeni

Singapur defolup gitsin de gerisi önemli değil.

4 Beğeni

+Fransa :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

İşte İstanbulluları korkutan o bulut :scream:

2 Beğeni

Bildiğin gerçek bir yüze benziyor :no_mouth:
Çok korkutucu :scream: :fearful:

1 Beğeni

SN Veli, Öğrencinizin derste durduk yere “Kimi Raikkonen artık start düzlüğüne çıkıyor. Kimi Raikkonen’i alkışlamaya hazır olmanız lazım, Ferrari’nin yeni dünya şampiyonu geliyor F2007’yle. Kimi Raikkonen start düzlüğünde ve Fin pilot Hakkinen’den sonra Finlandiya’ya dünya şampiyonluğunu getiriyor. Massa ikinci oldu. Son turda birşey olmazsa Rosberg, Kubica ve Heidfeld’e Kimi Raikkonen 2007’nin dünya şampiyonu! Altıncı yarış galibiyeti. Ve Raikkonen şu anda artık zafer turunda.” diye bağırdığı tespit edilmiştir.
Gerekli önlemi almanız rica olunur.

B273

images.jpeg-42

5 Beğeni
2 Beğeni
1 Beğeni

Grosjean alevlerin içinden çıktı bu kadar ağlamadı a.k

3 Beğeni

https://twitter.com/motorsportcomtr/status/1441670623105855488?s=20

1 Beğeni

Belçika yarışı gibi olmasın bu da.

1 Beğeni