Formula 1 Kulübü

ZORTTT

3 Beğeni

:partying_face:

4 Beğeni

Valtteri zaten sonuncu başlayacak bu haber niye paylaşıldı anlamış değilim? :thinking:

2 Beğeni

Sprint yarışı öncesi haber. Sprint yarışında Hamilton startta geriye düştüğü için gerçekleşemedi.

2 Beğeni

Vay be mazi… Atmosferik dönemden hatıra.

2 Beğeni

Tur :yum:

4 Beğeni

Ayhancan yarış kazanır, İstiklal marşımızı tüm İtalya’ya dinletir 5 Retweet, 186 beğeni 2 yorum. Cem balonu ikinci olur, 35 Retweet, 771 beğeni 8 yorum…

2 Beğeni

Motorsport Türkiye’nin etkileşimi az bu sayıya ulaşmasının sebebi Serhan Acar’ın alıntı yapması.

2 Beğeni

Motorsport Türkiye’nin etkileşimi :upside_down_face:

3 Beğeni

Hayatımda izlediğim en iyi temas hahaahhahaha gerizekalılar :smiley:

https://twitter.com/motorsportcomtr/status/1437048686362693637?s=20

4 Beğeni

Daha çok göreceğiz. Umarım en kötüsü bu olur sağlık daha önemli.

3 Beğeni

Haklı

2 Beğeni

Hoşgeldin Red Bull Mercedes-AMG Petronas F1 Racing Bebek

E_Fs1fYXoAABzNv.jpeg

4 Beğeni

Babyoda kayış görüntülerimiz var.:smiley:

3 Beğeni

Bu adam da 7 kere dünya şampiyonu tamam öyle de rakip gelince stress oldu 3. oldu sanırım bu içerden geçene yer vermiyor. Bakalım seneye kaç kere Russel ile birbirlerine girecekler?

3 Beğeni

max-ham kazasında akıllara okay karacan’ın efsanevi sunumu gelmiştir kesin :joy:

4 Beğeni

Valla birbirlerini diskalifiye etmeleri iyi oldu. Verstappen o rezalet pitstoptan sonra Hamilton’un önünde bitiremezdi.

3 Beğeni

ric özlediğimiz podyum şovunu yaptı :heart_eyes:

3 Beğeni

Ne yarıştı ulan, uzun yıllar unutmam, unutamam bu yarışı :smiley:
Tifosi olmama rağmen (gerçi eskiden McLaren’ciydim ama olsun) McLaren, Norris ve Bal Porsuğu adına çok sevindim ayrıca Bottas’ı da tebrik ederim :slightly_smiling_face:
Verstappen-Hamilton kazasına gelirsek tamamen gerizekalılık olduğunu düşünüyorum. Halo olmasaydı bugün çok kötü şeyler görebilirdik Halo bir kez daha can kurtardı :pray:

2 Beğeni

Zamanında Schumi’ye “Dirty Driver” derdi pilotları sıkıştırdığı için ama şimdi aynısını kendisi yapıyor :smiley:

2 Beğeni