Formula 1 Kulübü

Yaşlı Kurt’a ne oldu o niye yok?

2 Beğeni

Birşey olmadı, sadece Kubica onun yerine antrenmana çıktı :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Bizim yarıştan sonra Japonya yarışı var ama onun da durumu pek iyi görünmüyor iptal olup lojistik falan filan derdine çift yarış yapılıp iyice F1’e doymamız da var gibi :smiley:

2 Beğeni

Bi an göremeyince adamımı korktum birr şey mi oldu diye :relieved:

1 Beğeni

Bu kaçıncı geri gelişi sayamıyorum artık papatya falına döndü bir var bir yok :smile:

1 Beğeni

:smiley: :rofl:

3 Beğeni

Pit stop sınırlamalarının tartışıldığı bir haftada bu olayın yaşanması tesadüf ötesi bir şey.

1 Beğeni

Maşallah spin atan atana :smiley:

1 Beğeni

Bilerek yapılmış bir olay.

1 Beğeni

İstanbulPark’ın dönmesini bu yüzden istemiyordum :slightly_smiling_face:
#BringBackSingaporeGP

3 Beğeni

ağız dolusu sövdüm. bunlara olan nefretimi hiçbir şey söndüremez.

4 Beğeni

Serhan Acar yandaşları ve malum yandaşlar gider izler 30 yıldır f1 izleyen adamlar bilet bulamaz.

2 Beğeni
2 Beğeni

Yav tam seans başladı elektrik gitti ya :rage::rage:

1 Beğeni

E4yrTfyXwAACtZU.jpeg E4yrTf1XoAMiNcU.jpeg images.jpeg-41

Valtteri’nin ceza almasıyla birlikte Lewis iki Red Bull’a karşı savaşacak. Checo eğer ilk turlarda Lando’yu geçebilirse liderlik yarışına ortak olabilir. Alpha Tauri’ler hızlı virajları sevdiklerinden dolayı 2 araç birden ilk onda kendilerine yer buldu. Ferrari’ler biraz yavaş kalırken, iyi bir iş çıkaran George 11., Alpine’i tek başına sırtlayan Fernando 9., Dani ise biraz hayal kırıklığı yaşattı. Bakalım yarın ki yarış nasıl olacak.

1. Mercedes gerilerde hocam. :slight_smile: Hamilton iki Red Bull’a karşı mücadele verecek olmasın o?

Görmediyseniz atayım.