Formula 1 Kulübü

1. bölümde F2 aracına F1 sesi montajlamışlar. Sanırım nasıl olsa izleniyo yapalım geçelim demiş olabilirler.
1 Beğeni

Anlaşılan ilk sezonun kalitesi yeni sezonda yok.

1 Beğeni

Arap sporu oldu iyice ya. Ruhsuz go-kart vari pistler doldu taştı.

1 Beğeni

epey izledim ancak geçtiğimiz sezonu full takip ettiğim için pek yabancı gelmedi bazı açıklamalar dışında
3 bölüm kaldı
haftaya asıl film başlayacak
dünyanın en güzel, en iyi ülkesinden mal gibi izleriz

2 Beğeni

Çekimlerde insanların rastgele anlık durumlarından farklı olaylara karşı drama yarattıklarını düşünüyorum. Mesela takım yöneticilerinin üzüntülü sıkıntılı görüntüleri başka takımların başarıları/iyi durumları esnasında gösteriliyor.

1 Beğeni

“Tekerlekli sandalyede yaşlanmak yerine 300 km/h ile duvara çarparak ölmeyi tercih ederim…”

:birthday: Bugün, Ayrton Senna’nın doğum günü.
Efsane hayatta olsaydı, bugün 61 yaşına girecekti.

images.jpeg-3

5 Beğeni

Yokmu İstanbul Park yapıcak :smiley:

2 Beğeni

Aynı ustadan farklı bir eser :heart_eyes:

Bende 2 senedir yakından f1 i takip etmeye başladım ve Netflix sayesinde oldu diyebilirim.1.ve 2.sezonu izlemiştim 3.sezonu da merakla bekliyordum herkes gibi ama pek beklentiyi karşılamadı benim gözümde gerek İstanbul Parkta ki o heyecanlı yarış olmaması gerek çok fazla röportaj şeklinde olması sebebiyle beğenmedim fazla 3.sezonu bu hafta yarışlar başlayacak sabırsızlıkla bekliyoruz.

2 Beğeni

Cuma günü üyeliği başlatmak icap eder. Let’s goooooooooooooooo.

3 Beğeni
5 Beğeni

Aynı haberi görüp paylaşmak için siteye girmiştim tam :slight_smile: sweatshirt çekilişi felan yaparlar mı acaba :joy:

1 Beğeni

F1 TV Pro 7 yeni sezonun başlangıcı şerefine 7 gün deneme sürümü kampanyası başlattı.

https://www.formula1.com/en/subscribe-to-f1-tv.html#en-TR

2 Beğeni

Bu size bir yerden tanıdık geliyor mu? :roll_eyes:

ExU3vSrWUAAv0pz.jpeg

2 Beğeni

İkinci kez olmaz. Tedbirler çok sıkı.

2 Beğeni

Bunu bende biliyorum,öylesine attım :smiley:

1 Beğeni

Honda 2021 motorunun seslerini karşılaştırdığımda 2019 ve 2020’ye göre epeyi değiştiğini gördüm. Bu sezon köklü değişiklikler yapılacağını zaten biliyorduk ve bu değişikliklerin motor sesine yansıdığını görebiliyoruz. Bakalım iddia ettikleri gibi performansta da iyileşme var mı.

Özellikle 2019 motorunun sesi bir başkaydı, vites düşüşlerinde güzel bir tonu vardı.

2019

2020

2021

2 Beğeni