Formula 1 Kulübü

Gece gece yüreğim ağzıma geldi gözlük reis gitmez umarım.

Yüreklere su serpen açıklama gelmiş rahatladım şimdi :grin:

:writing_hand::sunglasses:

EvvdbC1WEAIyiam.jpeg

2 Beğeni

Alpine F1 takımının renkleri çok güzel olmuş favorim

2 Beğeni

Ferrari taraftarı olup bu spekülasyona üzülmeyen takımın gelişmesini istemiyordur.

1 Beğeni

Hocam hiç öyle dediğiniz gibi değil ha bende DTS ile F1’i keşfetseydim Binotto’nun çöp biri olduğuna inanırdım.97 doğumluyum Montoya Williams zamanlarını hatırlıyor gibiyim hadi 2003’ten beri F1’i takip ediyorum diyelim (O zamanlar çocukluk aklı nerden biliyim McLaren’i Ferrari’yi bir yarış birini bir yarış birini tutuyordum :sweat_smile:)
Evet Binotto iyi bir yönetici olmayabilir ama kendisi çok iyi bir mühendis,Binotto kötü diyede kimse bana laf anlatmasın.Ben Binotto’yu seviyorum adam motor departmanında çalışırken Ferrari’nin Takımlar+Pilotlar şampiyonluğu var (2000’ler) :wink:
2010 civarlarında tamamen Tifosi oldum hatta Alonso’nun imzalı şapkası var Türkiye GP’den (hayatımdaki en değerli eşya olabilir :smiling_face_with_three_hearts:)
Yani kısaca hiçbir zaman Ferrari’den vazgeçmedim iyi günde kötü günde hep Tifosiydim öylede kalmaya devam edeceğim.Bu takımın eski günlerine dönmesini,gelişmesini ben çoğu kişiden daha çok istiyorumdur belkide ama bunu Binotto’ya bağlamayın isterseniz Toto Wolff’ü getirin başa ama Ferrari italyan sevgisinden vazgeçmediği sürece hiçbirşey yapamaz :wink:

2 Beğeni

Aynı yaştayız ben de o zamanlar F1’i sıkı takip ederdim. :smiley: Bir çocuk ne kadar sıkı takip edebiliyorsa o kadar işte. Tabii tek tuttuğum takım vardı o da Ferrari ve favori pilotum Schumacher idi. Denk geldikte yarışları izler sonraki yıllarda da gazeteden puan durumuna bakardım hep. Birde anlayamadığım durum vardı, Mercedes gri renk düzenine sahipti burası tamam ama ikinci gri renk düzenine sahip Vodafone logolu araç kimdi bir türlü anlayamamıştım. :smiley: Çocukluk işte.

1 Beğeni

:smiley:

1 Beğeni

Herkes anasının kuzusu baba en sonunda herkes yanından gider o anasının anan senin işte ananın kuzususun sen hep anan senin yanında olacak yani hep anan en son Sen Anan Yani
Ev8wYh7XIAMnJTp.jpeg

3 Beğeni

Takımların Test Programları Belli Oldu:

Mercedes ve Aston Martin Güvenlik ve Tıbbi Araçlarını Tanıttı:

1 Beğeni

Malum sosyal medya uygulamasında hikayelerde F1 TV reklamına rastladım. Reklamda V8 motor sesi kullanmışlar. Ama görüntülerde yeni araçlar var. :smiley: İzleyicilerin eski sesi sevdiklerinin de farkındalar, ürünlerini pazarlarken V8 motor sesini koymasını da biliyorlar. Ee madem öyle getirin atmosferik motorları. :smiley:

1 Beğeni

36 yıl önce bugün Venezuela’da bir erkek oğlu erkek dünyaya geldi…

1 Beğeni

Mercedes daha şekil.

Kırmızı araca yeşil logo mu? Yapma Ferrari. :thinking:

Ferrari burnu sonunda değişti. Özgün burun tasarımına sadece Mercedes, Red Bull ve Ferrari sahip. Gerisi Mercedes’i kopyalamış.

O sene bu sene

1 Beğeni

Benzer işler…

Bu sene Mersonun tökezlediği sene!