Formula 1 Kulübü

Alfa Romeo C41 :fire:

1 Beğeni

Alfa Romero C39 vs C41

1 Beğeni

Red Bull Racing RB16B :white_check_mark:

Eu6ACIIXAAQFtwa

Eu6ACiUXcAIeA-H

1 Beğeni

Bu adamı işte bu yüzden seviyorum,ortak yönlerimiz var örnek vermek gerekirse hiçbir işi doğru düzgün tamamlayamıyoruz :smile:

1 Beğeni

Adam tam bir kazma.

1 Beğeni

Bu İtalyanlar haber işinde bile birşey beceremiyor canları sıkılınca birşey uydurup atıyorlar haber diye :smiley:

2 Beğeni

Sonunda hatırlamışlar diğer motorsporlarını :smile:

1 Beğeni

BWT’nin pembe renk ısrarını anlayamıyorum. Üreticiler istemiyor hâlâ daha aracı pempeyr boyamak istiyorlar.

Adamların ürün kutusu pembe, ileride redbull gibi kendi takımlarını kuracaklardır şu an her yere sponsor olarak onların yaptığını yapıyor.

Şu an F1 takımı kurmak eskisi kadar kolay iş değil.

1 Beğeni

Formula-e bu akşam 19:25’de başlıyor, eurosport 2’de yayınlanacak bir bakın isterseniz, boost olayı güç kullanma stratejisi ile ilginç, yarış bitmeden oy veriyorsunuz en çok oyu alan bir tane daha boost kazanıyor, formula 1’in eski devleri ve audi porsche var, Jaguar sırf formula e tecrübesi ile i-pace çıkardı, formula 1 kadar popüler olamayacak ama yine de iyi, elektirikli araçlar ilgimi çekiyor.

2 Beğeni

Dün başlamadımı zaten Nyck de Vries kazanmıştı :thinking:
Edit:Özür dilerim o antrenman seansıymış :smile:

Ferrari’nin takım lansmanı başlıyor :it:

İleri görüşlülük desen var :smile:

:heart:

Böylelikle Haas takımı hariç herkes motorunu çalıştırmış oldu.

Reji kazayı göstermedi, bir şey yok açıklaması yapılmış ama halen daha nasıl olduğunu yayınlamadılar nasıl takla attığını merak ettim.