Formula 1 Kulübü

Alıştı araca yavaş yavaş, çok strese girmezse pazar günü büyük ihtimalle podyumda.

1 Beğeni

FP1

1=> Russell
2=> Verstappen
3=> Albon

Russell, sonunda 2018 F2’deki gibi öndeyim ulan diye seviniyordur şuan :smiley: Bottas’a ise yapacak bir şey yok. Gerçi şuan çok çok erken ama…

1 Beğeni

Russell, Mercedes anahtarını Lewis’e geri vermemek üzere almış gibi duruyor.

1 Beğeni

Mercedes tekrar ilk çizgiyi kapattı, Russell harika bir iş çıkardı. Kyvat Gasly’i geçti, Leclerc attığı tura kendi bile inanamadı, Albon’un elenmesi, Norris kendi hatası yüzünden elendi ve son olarak aradaki farklar muazzam derecede birbirine çok yakındı. Bakalım yarın akşam nasıl bir yarış bizi bekliyor?

1 Beğeni

Demekki suç Russell da değilmiş araç kötü

1 Beğeni

Yarış tam olarak hangi kanalda ssport ta mı?

1 Beğeni

2 Beğeni

tv’de kanal yoksa ssport plus bu ay bedava sadece 1tl çekip iade edecek.

https://www.ssportplus.com/sporlakal/

3 Beğeni

o aracı Latifi sürsün, yine birinci gelir.

3 Beğeni

yok kanal var tivibu var bende de geçmiş zamandaki(1-2 gün önceki yayın) şeylerden f1 i açtığımda bahreyn in ilk yarışı çıkıyor ondan sordum

bende de tivibu var maçlar çok olursa yayını tivibuspor kanallarına veriyorlar, tivibuspor 4 kanalında yayın akışı oluyor oradan bakarsın dün 3. kanaldaydı.

valla ben ssports da zannediyordum tivibu sporda olduğunu yeni öğrendim

1 Beğeni

Zaten yarışın tadı kalmadı.

Bizzat elle teslim ettiler yarışı adamlara.

6 Beğeni

Bence bundan sonra her yıl, takvimdeki 5 yarış farklı pistlerde yapılmalı. Bu yıl yeni eklenen yarışların tamamı neredeyse çok keyifliydi.

1 Beğeni

Üzüldüm gerçekten…

Bottas ve Russell’ın rahat bir şekilde ilk ikiyi alabilecekken Mercedes pit duvarının yaptığı korkunç hatadan dolayı yarışı 8. ve 9. tamamlayabildi. Racing Point double yaptı, Stroll’ün 2. podyumu ve sonunculuktan gelip kariyerinin ilk galibiyetini alan Perez’in hala koltuğu yok inanılır gibi değil. Ocon’un hem ilk podyumu hem de ilk kez Ricciardo’yu geride bıraktı. Kyvat’tan iyi bir performans, Leclerc’in hatası Verstappen’ı yarış dışı bıraktı, takımları Aitken ve Fittipaldi’ye teşekkür etti. McLaren ve Racing Point arasındaki 3.'lük savaşı son haftaya kaldı.

1 Beğeni

Max’ın bir hatası yoktu

1 Beğeni