Formula 1 Kulübü

adama bak federasyonla inatlaşıyormuş, sadasdasd. Köy ağası sanıyor galiba kendini

1 Beğeni

federasyon da az değil yine de kavganın olayı kişisel çıkarlar ve böylece ülke bazı açılardan (otomobil sporu de ne dersen de) zarar görüyor

fia şu an gelen habere 3 yıllık lisans vermiş

2 Beğeni

Şimdi bu 3 yıl boyunca takvimde yer alacağımızı mı gösteriyor yoksa bu lisans karşılığında yönetim bir şey yaparsa mı olur?

1 Beğeni

2017’de de almışız sanırım. 3 Sene boyunca GP var demek için erken sanırım

2017 lisansın bitim yılıydı o yıldan beri lisans yoktu.

Ramazan olayı piste gelen izleyicilerin yemektir sudur vb. şeyleri almama olayından dolayı imiş. Vural Ak’ın hedefi Haziran sonu ile Eylül sonu arası bir yarış yapmakmış.

Mis gibi Nisan boş duruyo neden zorluyoz ki bu kadar girelim oraya 2022 takvimi hazırlanırken daha rahat anlaşırız o kısmı.

3 Beğeni

Haftasonu Bahrein’de yağmur var :joy:

1 Beğeni
6 Beğeni

Sebastian Vettel: Who let the dogs out? Who, who, who, who? :rofl:

2 Beğeni

Romain Grosjean’ın sağlık durumu çok şükür iyi, o kazayı görünce aklım çıktı gerçekten çok korktum :frowning:

1 Beğeni

Halo olmasa kim bilir n’olurdu?

El ve ayak bileklerinde hafif yanıklar varmış ama durumu iyi.

2 Beğeni

jübilesini yaptı neyse en azından üzdürmedi

böyle pistin neyse berbat ya ne bahreynmiş çöplük

2 Beğeni

Adam kesin öldü dedim. Neyse ki sağlam çıktı. Çok kötü kazaydı harbiden.

1 Beğeni

https://twitter.com/Mattzel89/status/1333059023579607046

oha alevlerin içinden bırak bariyerin içinden çıkmış adam

3 Beğeni

adam tam kasap, o açıyla çarpınca ben öldü sandım, halo ve arkadaki tıbbi araç sayesinde kurtuldu.

Terminator 2 filmini hatırladım:)) Arnold’un karşısındaki alevlerden böyle çıkardı. Hakikaten görülmemiş bir kaza

1 Beğeni

3 Beğeni

Vay arkadaş şimdi de Stroll takla attı.

1 Beğeni

Yarışı izleyemedim. Baya aksiyonlu geçmiş…

güvenlik aracı ardında yarış bitmemeli bence, turlar bitse bile güvenlik aracı sonrası 1 tur eklenmeli yarışa

1 Beğeni